Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

KONELEX Fuarı

Konya Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon Fuarı

 11 Mayıs 2022 @ 10:00 - 14 Mayıs 2022 @ 19:00    Konya

: /

KONELEX 2022 Konya 14. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Fuar Detayları

2022 yılında Konya Makine Teknolojileri çatısı altında gerçekleştirilecek olan KONELEX Fuarı katılımcılarına ve ziyaretçilerine değer katmaya devam edecek. Makine ve metal işleme alanlarında kullanılan elektrik / elektronik ve otomasyon ürünlerinin sergileneceği KONELEX’de buluşuyoruz.

İş ilişkilerinizi geliştirip yeni değerlere ve paydaşlara ulaşırken makine sektöründeki yeni ürün, çözüm ve inovasyonları gerek sergilemek, gerekse takip etmek için Konya Makine Teknolojileri Fuarları’nda yerinizi almaya hazır mısınız? Yeni nesil fuarcılık hizmetlerimizle işinizi geliştirecek çözümler Tüyap Konya’da.


11-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında Konya Makine Teknolojileri Fuarları çatısı altında İSKON, KONELEX, KONMAK, Konya Sac İşleme Teknolojileri Fuarı olmak üzere 4 fuar eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. 4 gün sürecek fuarda Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon, Metal İşleme Makineleri, Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç, Lojistik sektörlerinin liderleri bir araya gelecek.11-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında Konya Makine Teknolojileri Fuarları çatısı altında İSKON, KONELEX, KONMAK, Konya Sac İşleme Teknolojileri Fuarı olmak üzere 4 fuar eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. 4 gün sürecek fuarda Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon, Metal İşleme Makineleri, Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç, Lojistik sektörlerinin liderleri bir araya gelecek.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


İSKON İSKON 2022 Konya 14. İstifleme Depolama Taşıma Vinç ve Lojistik Fuarı Konya İstifleme Depolama Taşıma Vinç ve Lojistik Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
11 Mayıs 2022 @ 10:00
Bitiş:
14 Mayıs 2022 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.konmakfuari.com

Hangi Şehirde?

Konya

Organizatör

Tüyap Konya
E-posta:
tuyapkonya@tuyap.com.tr
Website:
www.tuyap.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar