Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

İstanbul Öğretmen Kariyer Fuarı

 11 Ocak 2020 @ 09:00 - 12 Ocak 2020 @ 20:00    İstanbul

:

1. İstanbul Öğretmen Kariyer Fuarı 11-12 Aralık tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar Detayları

Eğitimin en önemli temel taşını oluşturan öğretmenlerimize günümüz eğitim sisteminde duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.
Okullarımızın verdiği hizmet ve eğitim kalitesi öğretmenlerimizin donanımları ve birikimleri ile ölçümlendirilmektedir. Eğitim sektöründe her geçen gün artan rekabet ortamında okullar, benimsedikleri yeni, çağdaş ve yaratıcı yöntemlerle öne çıkma gayretlerini donanımlı ve yetenekli öğretmenlerle sağlayabileceklerdir. Dolayısıyla; sektörde, donanımlı ve yetenekli öğretmenlere duyulan ihtiyaç tartışılmazdır. Türkiye ‘de bir ilk olacak Öğretmen Kariyer Fuarı’nda, üniversitelerin eğitim bilimleri fakültelerinde ve/veya farklı fakültelerde eğitim aldıktan sonra pedagojik formasyon eğitimini tamamlamış öğretmen ve öğretmen adaylarımızı Türkiye’nin saygın eğitim kurumlarıyla bir araya getiriyoruz.
Öğretmen Kariyer Fuarı ile tüm öğretmen adayları, deneyimli öğretmenler ve eğitim sektöründe kariyer yapan uzman ve çalışanlar, okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarıyla buluşarak onlarla mülakat yapabilecek, öz geçmişlerini paylaşabilecek, okullar hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve yetkililere kendilerini ifade etme olanağı bulabileceklerdir. Fuara katılan okullar ise; eğitim felsefelerine en uygun öğretmen ve öğretmen adaylarıyla tanışabilecektir.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
11 Ocak 2020 @ 09:00
Bitiş:
12 Ocak 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://unitercih.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

EKET Fuarcılık
Telefon:
(0212) 280 60
E-posta:
info@eket.com.tr
Website:
http://unitercih.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar