Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

İstanbul Medical Show

İstanbul Sağlık Fuarı

 8 Nisan 2021 - 11 Nisan 2021    İstanbul

: /

İstanbul Medical Show 08-11 Nisan 2021 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Türk sağlık sektörünün en büyük uluslararası gücü olmak ve sektörün global pazarda büyümesine katkıda bulunmak amacıyla organize edilecek olan İstanbul Medical Show sektöre dair tüm teknoloji, ürün ve uygulamaları bir araya getirecek.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, sağlık alanındaki son teknolojiler, geniş ürün yelpazesi ve sağladığı ayrıcalıklarla sektöre yeni bir soluk getirecek.

Kamu ve özel kurumların sağlık yetkililerinin, hastanelerinin ve hastane birliklerinin stantlı katılım göstereceği fuarda, yurt içi ve yurt dışından gelecek alım heyetleri ağırlanarak B2B görüşmeleri gerçekleştirilecek ve kalıcı iş bağlantıları kurulacak.

Yeni pazarlarla sektörün ihracat rakamlarının yükseltilmesini hedefleyen İstanbul Medical Show ayrıca, sağlık alanındaki en yeni gelişmelerin paylaşılacağı etkinlikler, kurslar ve seminerler ile sektöre, ulusal ve uluslararası tüm paydaşları için bilgi, veri ve vizyon platformu sunacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


İstanbul Medical Show

Detaylar

Başlangıç:
8 Nisan 2021
Bitiş:
11 Nisan 2021
Fuar Kategori:
,
Website:
http://istanbulmedicalshow.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar