Yükleniyor Fuarlar

İstanbul Jewelry Show

İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı

 5 Ekim @ 09:00 - 8 Ekim @ 20:00    İstanbul

:

İstanbul Jewelry Show Ekim 2023 – 54. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı, 5-8 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

260282
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

Istanbul Jewelry Show – İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı, 1986 yılından beri mücevher sektörünün önemli firma, marka ve alıcılarını bir araya getiren dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından biridir. Sektör profesyonelleri tüm ürünleri tek bir çatı altında inceleyebilir ve yeni sezonun trend olan ürünlerini / hizmetlerini fuarda sipariş edebilir ve kendi müşterilerine sunabilir.

1986’dan beri kesintisiz düzenlenen bölgenin en büyük fuarı olan Istanbul Jewelry Show, Doğu Avrupa’dan Yakın Doğu’ya, Rusya’dan Kuzey Afrika’ya, BDT Ülkelerinden Orta Doğu’ya kadar tüm takı profesyonelleri için eşsiz bilgi paylaşımı ve iş fırsatları sunuyor.
Istanbul Jewelry Show, uluslararası mücevher topluluğu ve profesyonelleri için kapsamlı bir pazar yeri olarak kullanılıyor. Katma değerli fuar hizmetleri eşliğinde giderek artan sayıda katılımcı ve ziyaretçisiyle fuar, dünyanın en hızlı gelişen bölgelerinden birinde eşsiz bir iş ortamı yaratmıştır.

Fuar Konusu

Takılar, Taşlar, Saatler Hediyelik Eşyalar, İlgili Yan Sanayi, Her Türlü Metalden Mamül Takılar, Sentetik Taşlar, İnciler, Saatler, Değerli Hediyelik Eşyalar, İlgili Makine, Ekipman, Dekorasyon, Yazılım, Aksesuar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Altın İstanbul Jewelry Show Saat Fuarı Takı Fuarı Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
5 Ekim @ 09:00
Bitiş:
8 Ekim @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://istanbuljewelryshow.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

UBM İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 216 425 63 00
Website:
https://www.informamarkets.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar