Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

İstanbul Beauty and Wellness Show

Kozmetik, Güzellik, Medikal Estetik Cihaz ve Ekipmanları Fuarı

İstanbul Beauty and Wellness Show,  İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ziyaretçilerini bekliyor.

955829
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Türk güzellik sektörünün ne büyük ticaret platformu CNR Beauty & Wellness Show İstanbul, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin yoğun ilgisiyle sona erdi.

Yeni normal dönemde, kamu sağlığının korunması adına alınması gereken tüm önlemlerin yerine getirilerek organize edilen fuarda, kozmetik, güzellik ve sağlıkla ilgili yeni ürün, uygulama teknikleri ile medikal estetik cihaz ve ekipmanları sergilendi.

500’ün üzerinde uluslararası markanın yer aldığı CNR Beauty & Wellness Show İstanbul’u, aralarında doktor, estetisyen ve güzellik uzmanlarının olduğu binlerce sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuarda yerli profesyonellerin yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa, Yunanistan, Rusya, Azerbaycan, Cezayir, Fas, Gürcistan, İran, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Libya, Lübnan, Mısır, Pakistan, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi ülkelerden profesyonel alıcılar, katılımcılarla B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

Birbirinden özel etkinliklere de sahne olan fuarda bir yandan gündelik ve profesyonel makyajın sırları paylaşılırken diğer yandan ise cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalarına yönelik seminerler düzenlendi.

Fuar Konusu

Güzellik, Kozmetik, Parfümeri, Estetik, Kuaför, Bakım
Cilt Bakımı, Kozmetik Cihaz ve Ürünleri, Saç bakım ürünleri, Parfüm, SPA, Güzellik Salonu Ekipmanları, Dermo Kozmetik, Kuaför Ekipmanları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  Detaylar

Başlangıç:
30 Eylül
Bitiş:
3 Ekim
Fuar Kategori:
, ,
Website:
http://beautyandwellness.show/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar