Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

ISAF Security Fuarı

Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Hizmetleri Ekipmanları ve RFID Fuarı

 14 Ekim 2021 - 17 Ekim 2021    İstanbul

:

ISAF Security Fuarı İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

İçerdiği sektörlerin yurt içindeki alternatifsiz tek etkinliği, Güneydoğu Avrupa’nın en büyük, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın ikinci en büyük sektörel buluşması olan ISAF, sektörün tüm kesimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Uluslararası ölçekte, sektör temsilcileri tarafından en çok bilinen global sektör fuarlarından ISAF, düzenlendiği ilk günden bugüne kadar her yıl ciddi oranlarda büyüme göstererek gelişmiş ve bugün 20.000 m2’nin üzerinde büyüklüğe ulaşmıştır.

2012 yılında gerçekleşen yeni projelendirme ile bugünkü yapısı oluşturulan ISAF, 2020 yılında yine
ISAF Security – 24. Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Hizmetleri ve Ekipmanları Fuarı
ISAF Cyber Security – 9. Uluslararası Siber Güvenlik, Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı
ISAF Smart Life – 9. Uluslararası Akıllı Yaşam ve Akıllı Binalar Fuarı
ISAF Safety & Health – 9. Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı
ISAF Fire & Rescue – 24.Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı
olmak üzere 5 ana sektörü kapsayacaktır.

Birbiri ile direkt bağlantılı ve ayrılamaz 5 sektörü kapsayan ISAF, bu özelliği ile gerek katılımcı gerekse de ziyaretçi çeşitliliği açısından her geçen yıl daha da zenginleşmekte ve büyümektedir. Katılımcı sayısı, alan büyüklüğü ve ziyaretçi sayısında her yıl önemli artışlar yaşayan ISAF, 2019 organizasyonunda 18.320 ziyaretçiyi ağırlamıştır. %95 üzerinde direkt ilgili ve profesyonel kesimden oluşan ziyaretçi kalitesi nedeniyle ISAF katılımcıları fuar sonrasında son derece olumlu geri dönüşler bildirmişlerdir.

ISAF’ta hedef öncelikle mevcut ziyaretçi kalitesini korumak ve zenginleştirmek olacaktır. Daha fazla yurtdışı ziyaretçinin fuarı ziyaret etmesi için yurtdışı çalışmalar alanında yapılan çalışmalar 2020’de çok daha genişletilerek ve derinleştirilerek ISAF’ın daha fazla uluslararası ziyaretçisi olması sağlanacaktır. Bunun yanı sıra, sektöre yeni giren herkesin, ISAF ile ilgili olup da düzenli ziyaret etmeyen her kesimden, tüm kurumlardan ve kurumsal firmalardan da daha fazla ziyaretinin fuarı takip etmesi için daha yoğun çalışmalar yapılacaktır.

İlk düzenlenmeye başlandığı 1999 yılından bugüne büyüme gösteren ISAF, 2012 yılından itibaren gerçekleştirilen yeniden yapılanma ile sektörün tüm kesimlerini fuar kapsamına dahil edilecek şekilde planlanmıştır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar neticesinde ISAF, içerdiği alanlardaki tüm paydaşların eksiksiz olarak bir araya geldiği yurtiçindeki en büyük güç haline de gelmiştir.
2020 yılın içinde gerçekleşecek fuar ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde ISAF kapsamındaki yeni bir düzenleme yapılmıştır. Bu düzenleme ile, ISAF IT Security adıyla düzenlenen fuar ISAF Cyber Security olarak değişiklik gösterirken, ISAF Smart Home Fuarı da ISAF Smart Life Fuarı adıyla gerçekleşecektir. Değişen ve gelişen teknolojilerin daha doğru şekilde temsil edilmesi amacıyla yapılan bu değişikliklerin ISAF’ın “teknoloji fuarları” genel özelliğini devam ettirecek ve sektörlere çok olumlu katkılar yapacak bir değişim olacaktır.

ISAF, bugün sektördeki yeri gözetilerek planlanmakta ve organize edilmektedir. Sektöre yön veren etkinlik olduğunun bilinciyle, ISAF için yapılan çalışmalar her yıl daha geniş kapsamlı ve detaylar gözetilerek gerçekleşmektedir. Planlamaların tamamı ISAF’ın sektöre yön veren, sektörü geliştiren ve büyüten özelliklerini arttırmaya yöneliktir.

Sektöre yön veren, geliştiren, büyüten ve sektör içindeki kalitenin artmasını sağlayan, sektördeki ticaret hacminin büyük bir kısmının gerçekleştiği ISAF’ta tüm sektör temsilcilerini aramızda görmek bizleri de mutlu edecektir.

Fuar Konusu

Güvenlik Sistemleri Hizmetleri Ekipmanları, Alarm, CCTV, Kamera, Geçiş Kontrol, RFID, Araç Güvenlik, Çevre Güvenlik

Fuar Sektörü

Güvenlik Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


ISAF Güvenlik Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
14 Ekim 2021
Bitiş:
17 Ekim 2021
Fuar Kategori:
Website:
https://www.isaffuari.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Marmara Tanıtım ve Fuarcılık
E-posta:
marmara@marmarafuar.com.tr
Website:
www.marmarafuar.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar