Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar INGAS Doğalgaz Kongresi ve Doğalgaz Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

INGAS Doğalgaz Kongresi ve Doğalgaz Fuarı

17 Ekim 2019 @ 09:00 - 18 Ekim 2019 @ 20:00
İstanbul

8. Doğalgaz Kongresi ve 2. Doğalgaz Fuarı (INGAS 2019) Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

INGAS Doğalgaz Kongresi ve Doğalgaz Fuarı

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
17 Ekim 2019 @ 09:00
Bitiş:
18 Ekim 2019 @ 20:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Organizatör

HHB Fuarcılık

10 yıllık profesyonel deneyim ve etkili kadroya sahip olan HHB Fuarcılık, kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının, fuar, kongre, seminer, ulusal ve uluslararası organizasyonlarını yapmaktadır. Sunduğu yüksek kalite hizmetler ile sektörde yerini almış olup, iş dünyasındaki yenilikler ve gelişmeleri yakından takip ederek profesyonel kadrosuyla VIP hizmet vermektedir.
Ülke ticaretini geliştirmek ve uluslararası platforma taşımak misyonuna sahip olan HHB Fuarcılık; güçlü alt yapısı ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlarda, ülkemizi enformasyon çağına taşıyacak uluslararası ikili görüşmeler, etkili tanıtım kampanyaları, pazarlama faaliyetleriyle ülkemizin ticaretinin gelişmesine katkıda bulunmakta, ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde tanıtımını sağlamaktadır. Sektörde öncü, etkin ve faydalı fuarları düzenleyerek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterilerine yurt içinde ve yurt dışında çözümler sunan, değişimleri yönlendiren, yerli ve yabancı iş ortaklarını değişik projelerle bir araya getiren HHB Fuarcılık; müşterilerini uluslararası platformda lider yapmak misyonuyla önder bir kuruluş olma hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir. HHB EXPO Şirketler Grubunun müşterilerine sunduğu hizmetler arasında; Profesyonel Fuar, Kongre ve Seminer Yönetimi, Danışmanlık ve Kurumsal Etkinlik Hizmetleri, Teknik, Ulaşım Hizmetleri, Yurt İçi & Yurt Dışı Turlar, Halkla İlişkiler ve Medya Hizmetleri de yer almaktadır.

+90 312 438 38 11
info@hhbexpo.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon