Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

HOST Istanbul

15. Uluslararası İdeal Homex Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı

 9 Mart @ 09:00 - 12 Mart @ 20:00    İstanbul

:

Ideal Homex Fuarı 9-12 Mart 2023 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını 16. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı, HOST Istanbul olarak açıyor! HOST Istanbul, cam, porselen ve seramikten elektrikli ev aletlerine, metal mutfak eşyalarından plastik ev gereçleri/bahçe aksesuarlarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarımı bir arada sunuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Ideal Homex Fuarı Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı, HOST Istanbul olarak açıyor! HOST Istanbul, cam, porselen ve seramikten elektrikli ev aletlerine, metal mutfak eşyalarından plastik ev gereçleri/bahçe aksesuarlarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarımı bir arada sunuyor.

Binlerce yeni ürünün bir arada sunulacağı HOST Istanbul 4 gün boyunca işinizi geliştirmenizi sağlarken, küresel standartlara uygun üretilen kaliteli ev ve mutfak eşyalarını avantajlı fiyatlara tedarik etme şansını sunacak. İç pazarda avantajlı konuma geçmek için HOST Istanbul’u ziyaret edin!

Fuar Konusu

Züccaciye, Hediyelik Eşya, Dekoratif Ev Tekstili ve Elektrikli Ev Aletleri
Cam Ürünler, Çelik Mutfak Eşyaları, Plastik Ürünler, Porselen, Küçük Elektrikli Ev Aletleri, Ev Tekstili, Dekoratif Ürünler Ve Çeyiz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


HOST Istanbul Ideal Homex Fuarı Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
9 Mart @ 09:00
Bitiş:
12 Mart @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.hostistanbulfair.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Tarsus Turkey Fuarcılık
Telefon:
(0212) 275 75 79
E-posta:
tarsus@tarsusturkey.com
Website:
https://www.tarsusturkey.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar