Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Home Textile & Decoration Sanal Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Home Textile & Decoration Sanal Fuarı

15 Ağustos 2020 - 18 Ağustos 2020
Online

Home Textile & Decoration Sanal Fuarı 15-18 Ağustos 2020 tarihlerinde gerçekleşecek.

Sektöründe dünyanın ilk en büyük sanal tekstil fuarı olan Home Textile & Decoration online fuarı, Ev Tekstili ve dekorasyon modasında yeni iş fırsatları yaratmak ve sektörel gelişimi sağlamak için Plusone Expo tarafından düzenlenen bir fuar organizasyonudur.

Fuarcılık anlayışına yeni bir boyut kazandıran Plusone Expo, Hometextile&Decoration Sanal Fuarıyla gerçek fuar atmosferinde sanal fuarlar düzenleyerek yurt içi ve yurt dışından çok sayıda üretici, ihracatçı ve çözüm ortağını tek tıkla buluşturuyor.

15-18 Ağustos 2020 tarihinde Ev tekstil ve dekorasyon temalı sektörün ilk sanal fuarı gerçekleşecek.

Hometextile&Decoration Sanal Fuar yüksek kaliteli ürün portföyü, ürün çeşitliliği ve uluslararası katılımcı sayısı ile satın alma ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve mükemmel bir fırsat sunacak.

Fuarın fiziki fuarlardan daha avantajlı olduğunu belirten Plusone Expo kurucularından Melih KÜÇÜKYILDIZ gerçek fuar atmosferinde gerçekleşecek olan Hometextile&Decoration Sanal Fuarın interaktif ziyaretçi temelli olduğunu belirtirken katılımcı ve ziyaretçilerin, fuar binasından stantlara kadar gerçekçi bir atmosferde katılımcıların ürün ve hizmetlerinin daha geniş kitlelere ulaşabileceklerini belirtti.

Küçükyıldız, Hometextile&Decoration sanal fuara, internetin olduğu her noktadan erişilebilir olması nedeni ile dünyanın her yerinden ulaşılabilecek ve uluslararası pazarda katılımcılara dünyaya açılmanın yolunu sunduklarını açıkladı.

Başlangıç:
15 Ağustos 2020
Bitiş:
18 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon