Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Heritage İstanbul

Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik Teknolojileri Fuarı

 11 Mayıs 2022 @ 10:00 - 13 Mayıs 2022 @ 20:00    İstanbul

: /

6. Expo Heritage İstanbul Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı sektörün ilgilileriyle buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Yeni teknolojiler, kültürel kaynaklara dünya çapında ilgi ve ulaşımın artmasına, iletişim yolları ve tekniklerinin zenginleşmesine olanak sağlamaktadır. HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı ülkemizin tarih ve sanat varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçilerin bir araya getirilmesini sağlamak üzere 2020 yılında organize edilecektir.

Bu misyonla yola çıkan etkinlik; ülke genelinde gündem yaratmak adına, her yıl yinelenecek bir sektörel marka oluşturup, kültürel miras yoğunluğu konusunda dünya sıralamasında önde gelen ülkemizin, bu konunun endüstrisine de yön veren bir çekim noktası haline gelmesi düşünülerek hazırlanmıştır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Heritage İstanbul

Detaylar

Başlangıç:
11 Mayıs 2022 @ 10:00
Bitiş:
13 Mayıs 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.expoheritage.com/heritageistanbul/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TG EXPO Fuarcılık
E-posta:
info@tgexpo.com
Website:
www.tgexpo.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar