Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Güzellik & Bakım Fuarı

İstanbul Güzellik ve Bakım, Profesyonel Kozmetik ve Saç, Spa & Wellness Ürün ve Ekipmanları Fuarı

 9 Mart @ 10:00 - 12 Mart @ 19:00    İstanbul

:

Güzellik & Bakım İstanbul Güzellik ve Bakım, Profesyonel Kozmetik ve Saç, Spa & Wellness Ürün ve Ekipmanları Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Güzellik sektörünü 34. kez bir araya getiren Güzellik ve Bakım Fuarı 17-20 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleşti. Fuarda yer alan trend güzellik uygulamaları ve sunumları ile bu yıl da ziyaretçilere görsel şölen sunuldu. Uluslararası iş birlikleri ve karşılıklı anlaşma fırsatları sunan fuar, yaratmış olduğu ticari hacim anlamında da önemli bir platform oluşturdu. Konuyla ilişkili olarak, iş bağlantılarında beklenilen rakamların üzerine çıkıldı.

TG Expo Fuarcılık tarafından düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı 34. kez güzellik sektörünü bir araya getirdi. Dört gün süren fuara; Almanya, Fransa, İngiltere, Avusturalya, ABD, Rusya, Latin Amerika ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere toplam 30 ülkeden yabancı profesyonel alıcı katılım sağladı. 26.774 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan, 200’den fazla katılımcının ve 600’den fazla markanın yer aldığı fuar, katılımcı ve ziyaretçi açısından kendi rekorunu kırdı.

Fuar Konusu

Güzellik ve Bakım, Saç, Kozmetik, Spa&Wellness, Parfümeri, Profesyonel Cilt Bakımı Kozmetik Cihazları ve Ürünleri, Profesyonel Manikür ve Pedikür Cihazları, Profesyonel Saç Ürünleri, Kuaför Ekipmanları, Spa&Welness Ürün ve Ekipmanları

 

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


İstanbul Güzellik & Bakım Fuarı İstanbul Güzellik ve Bakım Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
9 Mart @ 10:00
Bitiş:
12 Mart @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
https://guzellikvebakim.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TG EXPO Fuarcılık
E-posta:
info@tgexpo.com
Website:
www.tgexpo.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar