Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

Güzellik & Bakım Fuarı

Güzellik ve Bakım, Profesyonel Kozmetik ve Saç, Spa & Wellness Ürün ve Ekipmanları Fuarı

 10 Haziran - 13 Haziran    İstanbul

: /

Güzellik & Bakım İstanbul 2021 33. Güzellik ve Bakım, Profesyonel Kozmetik ve Saç, Spa & Wellness Ürün ve Ekipmanları Fuarı 10-13 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak.

5013666
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

ürkiye’nin en güzel buluşma noktalarından biri olan Güzellik ve Bakım Fuarı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleniyor. 33. kez kapılarını açmaya hazırlanan fuar, en önemli ve etkin buluşma noktası olarak yıllardır güzellik sektörünü bir araya getiriyor.

Uluslararası birçok markanın yeni ürünlerini, medikal estetik, profesyonel kozmetik, saç, spa, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerini dört gün boyunca sergileme fırsatı sunacak olan fuar, alanında uzman, yerli ve yabancı doktorları, plastik cerrahları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonellerini ağırlıyor.

Birbirinden değerli fuar katılımcıları ve konuşmacılar; dünyadaki güzellik trendlerini, yeni ürünleri, yöntemleri anlatıyor ve bazı uygulamaları deneyimleme fırsatı sunuyor. Fuarla eş zamanlı olarak konusunda uzman kişilerce düzenlenen konferans, workshop etkinlikleri ve uygulamalı eğitimler ile hem katılımcı hem de ziyaretçilere eşsiz bir platform oluşturuyor.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
10 Haziran
Bitiş:
13 Haziran
Fuar Kategori:
,
Website:
http://guzellikvebakim.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TG EXPO Fuarcılık
E-posta:
info@tgexpo.com
Website:
www.tgexpo.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar