Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Gurme Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı

 11 Kasım 2020 @ 10:00 - 15 Kasım 2020 @ 20:00    Diyarbakır

: /

GURME 2020 3. Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı 11-15 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ertelendi

Gurme Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Fuar Detayları

Zengin lezzet çeşitliliği sunan yöresel ürünlerimizin markalaşma ve coğrafi işaret tescil belgeli ürünlerin bilinirliklerini artırarak  yeni pazarlara açılma hamlelerinde  önemli bir buluşma noktası olan Fuar, aynı zamanda sektördeki gelişme ve yeniliklerin topluca sergilendiği,  yeni  bayilik girişimleri ve ihracat imkanlarının yaratıldığı bir ihtisas ortamında katılımcı firmalar ile sektör profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirecektir.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2020 @ 10:00
Bitiş:
15 Kasım 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://ortadogugidafuari.com/

Hangi Şehirde?

Diyarbakır

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

İlgili Fuarlar

1 Yorum

  • Avatar
    M.Ali Cevapla

    Sevgili yetkili gerçekleştirmekte olduğunuz yöresel fuarlarla hem katılımcılara hem halka çok güzel bir çalışma sunmaktasınız. Bu bağlamda ben daha önce bir kaç yöresel fuarlarda sahne kurup programlar yaparak halkın katılımı artırdım. Ses sistemim, Sunuculuğum kukla gösterilerim,Animasyon gösterilerim var. Aynı zamanda Karagöz-hacıvat oyunları ustasıyım.Yarışmalar yaparak gelen misafirlere güzel bir etkinlik hazırlarız. Tanıtım ve Reklam yaparak halkın Fuara katılımı dahada güzel olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 05322277310 Çalışmalarımıza https://www.facebook.com/makaratas2 adresinden bakabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Avatar