Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Gurme Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Gurme Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı

11 Kasım 2020 @ 10:00 - 15 Kasım 2020 @ 20:00
Diyarbakır

GURME 2020 3. Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı 11-15 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Gurme Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı

Fuar Detayları

Zengin lezzet çeşitliliği sunan yöresel ürünlerimizin markalaşma ve coğrafi işaret tescil belgeli ürünlerin bilinirliklerini artırarak  yeni pazarlara açılma hamlelerinde  önemli bir buluşma noktası olan Fuar, aynı zamanda sektördeki gelişme ve yeniliklerin topluca sergilendiği,  yeni  bayilik girişimleri ve ihracat imkanlarının yaratıldığı bir ihtisas ortamında katılımcı firmalar ile sektör profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirecektir.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
11 Kasım 2020 @ 10:00
Bitiş:
15 Kasım 2020 @ 20:00
Diyarbakır
Diyarbakır, Türkiye
One thought on

Gurme Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı

  • M.Ali

    Sevgili yetkili gerçekleştirmekte olduğunuz yöresel fuarlarla hem katılımcılara hem halka çok güzel bir çalışma sunmaktasınız. Bu bağlamda ben daha önce bir kaç yöresel fuarlarda sahne kurup programlar yaparak halkın katılımı artırdım. Ses sistemim, Sunuculuğum kukla gösterilerim,Animasyon gösterilerim var. Aynı zamanda Karagöz-hacıvat oyunları ustasıyım.Yarışmalar yaparak gelen misafirlere güzel bir etkinlik hazırlarız. Tanıtım ve Reklam yaparak halkın Fuara katılımı dahada güzel olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 05322277310 Çalışmalarımıza https://www.facebook.com/makaratas2 adresinden bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon