Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

GREATIST Fuarı

Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı

 22 Ekim 2021 @ 09:30 - 24 Ekim 2021 @ 19:00    İstanbul

: /

Greatist Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Dünyada en hızlı yükselen ve genişleyen sektörlerden birinin “sağlık” olduğuna şüphe yok. Sağlık sektörleri içinde yıldızı parlayan ve günden güne önemi farkedilen branş ise elbette “dişhekimliği”dir.

Bu yüzden, son yıllarda dental sektör, hem bilimsel ilerleme anlamında, hem teknoloji, hem de ticaret hacmi anlamında, baş döndürücü gelişmelere sahne oluyor.

Günümüzde, bir dişhekiminin okuldan mezun olurken depoladığı bilgi birikimiyle 25-30 yıl hekimlik icra etme dönemi kapanmıştır. Yine aynı şekilde, muayenehane açılırken tedarik edilen ekipmanla uzun yıllar meslek icrası mümkün değildir.

Hem dişhekimleri, teknisyenler ve akademisyenler, hem üreticiler, ithalatçılar ve dağıtıcılar, hem de yayınevleri, kongre ve fuar organizatörleri, bu yeni döneme ayak uydurmak zorundadır.

Dünyanın farklı bölgelerinde, hem bilimsel hem de ticari bilginin paylaşılabilmesi için, Köln, Milano, Pekin, Şenzen, Singapur, Dubai veya Moskova gibi “adres”ler mevcut. Doğu ile batının buluşma noktası İstanbul ise, maalesef böyle bir konumdan çok uzakta ve Türkiye, dental dünyanın bu hızlı yükselişi ve dönüşümünden hakettiği payı alamamaktadır.

Sektörün lider yayın kuruluşu Vestiyer Yayın Grubu; Türkiye diş hekimliği pazarındaki en güçlü ve köklü firmaları bir araya getiren Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve Dünyanın en güçlü, en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) ile güçlerini birleştirdi. Türkiye’de gerçek anlamda uluslararası bir dental etkinlik düzenlemek, İstanbul’u dünyanın dental buluşma noktalarından biri haline getirmek için ortaya konulan bu güçlü umudun adı GREATIST

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı GREATIST Diş Fuarı GREATIST Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
22 Ekim 2021 @ 09:30
Bitiş:
24 Ekim 2021 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.greatist.pro/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Vestiyer Fuarcılık
E-posta:
bilgi@vyg.com.tr
Website:
www.vyg.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar