Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar GESS Türkiye
  • Bu fuar geçti.
:

GESS Türkiye

Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı
26 Mayıs 2022 - 28 Mayıs 2022
İstanbul

GESS Turkey Eğitim Çözüm ve Tedarikçileri Fuarı 26-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Lüfti Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

GESS Türkiye

Fuar Detayları

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacaktır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü iş birliğiyle Tarsus Turkey tarafından düzenlenecek olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, BAU Bahçeşehir Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji, Uğur Okulları sponsorluğunda eğitimin geleceğine yön veren yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak. GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Türkiye Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde (Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi) ise katılımcılar, yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar olurken, bu alanlarda çeşitli uygulamaları deneyimleyebilecek.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Eğitim Çözüm ve Tedarikçileri Fuarı GESS Turkey GESS Türkiye
Başlangıç:
26 Mayıs 2022
Bitiş:
28 Mayıs 2022
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon