Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

GESS Türkiye

Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı

GESS Turkey 2020 Eğitim Çözüm ve Tedarikçileri Fuarı 27-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında İstanbul Lüfti Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

3803567
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacaktır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü iş birliğiyle Tarsus Turkey tarafından düzenlenecek olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, BAU Bahçeşehir Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji, Uğur Okulları sponsorluğunda eğitimin geleceğine yön veren yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak. GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Türkiye Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde (Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi) ise katılımcılar, yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar olurken, bu alanlarda çeşitli uygulamaları deneyimleyebilecek.

Fuar Konusu

Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  Detaylar

Başlangıç:
27 Mayıs
Bitiş:
29 Mayıs
Fuar Kategori:
, , ,
Website:
https://www.gess-turkiye.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Tarsus Turkey Fuarcılık
Telefon:
(0212) 275 75 79
E-posta:
tarsus@tarsusturkey.com
Website:
https://www.tarsusturkey.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar