Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar GAPSHOES Ayakkabı Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

GAPSHOES Ayakkabı Fuarı

Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Yaz Fuarı
5 Aralık 2022 @ 09:00 - 8 Aralık 2022 @ 20:00
Gaziantep

GAPSHOES 34. Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Yaz Fuarı 5-8 Aralık tarihlerinde Gaziantep OFM Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

GAPSHOES Ayakkabı Fuarı

Fuar Detayları

İlki 2003 yılında gerçekleştirilen GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı, o tarihten bugüne istikrarlı bir şekilde büyümüş, sektöre yön veren bir fuar haline gelmiştir.

GAP SHOES Terlik ve erkek ayakkabı üretiminde çok önemli güce ve role sahip olan Gaziantep’te son yıllarda spor ayakkabı ve bayan ayakkabısı üretiminde de girişimler ve yatırımlar artmıştır.Gaziantep’li firmaların yanı sıra Adana, Kayseri, İstanbul, Kahramanmaraş, Şanlıurfa gibi birçok ilden katılımcılar da fuarda yer almaktadır. GAPSHOES şu an itibariyle Türkiye’nin ve Ortadoğu’ nun en büyük ve en önemli fuarları arasında yer almaktadır. Yılda iki defa yaz ve kış sezonları için gerçekleştirilen fuar yeni pazarlara açılmak ve ulaşmak isteyen firmalar için ideal bir organizasyondur. GAPSHOES, başta Gaziantep Sanayi Odası olmak üzere Gaziantep Kunduracılar Odası ve birçok sektörel dernek-oda ile uyum ve işbirliği içerisinde çalışarak büyümeye devam etmektedir.

Terlik ve erkek ayakkabı üretiminde çok önemli güce ve role sahip olan Gaziantep’te son yıllarda spor ayakkabı ve bayan ayakkabısı üretiminde de girişimler ve yatırımlar artmıştır.

Gaziantep’li firmaların yanı sıra Adana, Kayseri, İstanbul, Kahramanmaraş, Şanlıurfa gibi birçok ilden katılımcılar da fuarda yer almaktadır. GAPSHOES şu an itibariyle Türkiye’nin ve Ortadoğu’ nun en büyük ve en önemli fuarları arasında yer almaktadır. Yılda iki defa yaz ve kış sezonları için gerçekleştirilen fuar yeni pazarlara açılmak ve ulaşmak isteyen firmalar için ideal bir organizasyondur. GAPSHOES, başta Gaziantep Sanayi Odası olmak üzere Gaziantep Kunduracılar Odası ve birçok sektörel dernek-oda ile uyum ve işbirliği içerisinde çalışarak büyümeye devam etmektedir.

Fuar Konusu

Ayakkabı Üreticileri (erkek, kadın, çocuk, spor, terlik, iş emniyet, askeri ayakkabı)
Saraciye Üreticileri (çanta, cüzdan, kemer, seyahat çantaları)
Ayakkabı Yan Sanayi Üreticileri (taban, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler)
Deri Üreticileri (büyükbaş, kösele)
Suni Deri Üreticileri (kesim, monte, hazır taban, dikim, finisaj ve diğer)
Ayakkabı Makinesi Üreticileri
Kurumlar, Mümessillikler, Dergiler, Toptancılar

Fuar Sektörü

Ayakkabı Fuarları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


GAP Shoes GAPSHOES Yaz Fuarı Gaziantep Ayakkabı Fuarı
Başlangıç:
5 Aralık 2022 @ 09:00
Bitiş:
8 Aralık 2022 @ 20:00
Gaziantep
İncilipınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı Şehitkamil
Gaziantep, 27090 Türkiye
(0342) 220 20 58

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon