Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Future Travel Experience EMEA

 19 Haziran 2019 @ 09:00 - 20 Haziran 2019 @ 20:00    İstanbul

:

EMEA 2019,  Geleceğin Yolculuk Deneyimi, Future Travel Experience Fuarı 19-20 Haziran tarihlerinde The New Airport Show Fuarı ile birlikte İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Gelişmekte olan Türk Havacılık sektörünün yanısıra yeni İstanbul Havalimanı 29 Ekim 2018’de dünyaya açıldı. Türk Havayolları yeni merkezinden, 200 milyondan fazla yolcuyu 350’den fazla noktaya uçurmayı amaçlıyor. The New Airport Show ayrıca sektörde taşları yerinden oynatan yeni İstanbul Havalimanının açılışını kutluyor. Şov, New York ile Şangay arasındaki en önemli Hub’ın arkasındaki hikayeyi, nasıl ve neden inşa edidiğini ve dünya havacılığındaki stratejik önemini fuar ve konferanslarla anlatmayı amaçlıyor. Şehir merkezinde yer alan, Türkiye’nin en prestijli ve en büyük kongre merkezinde yer alan The New Istanbul Airport Show, eşzamanlı Future Travel Experience EMEA ve Future Travel Experience Ancillary etkinlikleri ile birlikte 1500’den fazla uluslarası ziyaretçi ve 75’den fazla katılımcıyı hedefliyor.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
19 Haziran 2019 @ 09:00
Bitiş:
20 Haziran 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.futuretravelexperience.com/fte-emea/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Boyut Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar