Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı

 3 Kasım 2020 @ 09:30 - 5 Kasım 2020 @ 19:00    İstanbul

:

Fuar Navigation

FM Expo 2020 / 3. İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı, Demos Endüstri Fuarcılık organizasyonuyla sektörün öncülerini ağırlıyor.

Ertelendi

FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Demos Fuarcılık olarak 03 – 05 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde “3. FM EXPO İSTANBUL” adı altında “2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı & 2020 TRFMC Türkiye Tesis Yönetim Konferansı“ gerçekleştirilecektir. Sürekli büyüyen ve gelişen sektör şimdiden Ülkemizin en fazla istihdam sağlayan sektörlerindendir.

Türkiye’nin önde gelen Tesis Yönetim (Facility Management) firmalarının kurmuş olduğu; Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) öncülüğünde gerçekleşecek fuar sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek, sizlere yeni müşteriler ve iş ilişkileri kazandıracaktır.

Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 03 – 05 Kasım 2020 Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ayrıca “TRFMA TÜRKİYE TESİS YÖNETİM KONFERANSI” da düzenlenecektir. Yapılacak konferanslar ile sektörün sorunlarının yanı sıra Tesis yönetiminde gelişen yöntemler ve yeni teknolojiler tartışılacaktır.

Türkiye Tesis Yönetim Sektörünün en büyük kurumsal, ulusal ve uluslararası firmaları 2019 yılı sonunda bir araya gelerek, sektöre büyük bir ivme ve güç kazandıracak olan, Tesis Yönetim Derneğini (TRFMA) kurdular.”2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı & 2020 TRFMC Türkiye Tesis Yönetim Konferansı“ , Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından beraber düzenlenmektedir.

Fuar Sektörü

Yönetim Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


FM Expo FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
3 Kasım 2020 @ 09:30
Bitiş:
5 Kasım 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
http://fmexpoistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Demos Fuarcılık
Telefon:
+90 212 288 02 06
E-posta:
info@demosfuar.com.tr
Website:
http://demosfuar.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar