Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

The Flower and Plant Show

Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

 16 Şubat @ 10:00 - 18 Şubat @ 20:00    İstanbul

:

13. Flower Show İstanbul Avrasya Bitki Fuarı Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

1740674
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Süs bitkileri ve peyzaj sektörünü uluslararası ölçekte tek bir adreste buluşturan The Flower And Plant Show’un 16-18 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleştirileceği duyuruldu.

Sektörde lokal tarzda irili ufaklı dağınık çok sayıda fuar bulunduğunu ifade eden Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, The Flower and Plant Show’un, başta yerli üreticiler olmak üzere süs bitkileri ve peyzaj sektörünün tüm paydaşlarını uluslararası nitelikli tek bir fuarda buluşturduğunu belirtti. Aytemur, “Tarsus Group’un sektördeki küresel uzmanlığını ve gücünü de arkamıza alarak, katılımcılarımızı uluslararası yeni pazarlara ulaştırıyor, ihracat yapmalarını sağlıyoruz. The Flower and Plant Show’un tarihini, uluslararası fuar takvimine uygun hale getirdik. Fuarsız geçen 3 yıllık aranın altındaki temel neden, doğrudan pandemi döneminin sektöre olan etkisi ve bu süreçte yeni satın almaların olmaması, özellikle de belediyelerin satın alma yapmamasıydı. Ancak yeni buluşma tarihimiz, yurt içi ve yurt dışında artık yeni satın almaların konuşulacağı bir döneme denk gelecek. The Flower and Plant Show, yine katılımcı ve ziyaretçiler için eşsiz ticaret fırsatları sunacak” dedi.

Türkiye’nin uluslararası ölçekteki en yeşil buluşması için hazırlıklar başladı. 12.’si düzenlenecek olan The Flower and Plant Show, süs bitkileri ve peyzaj sektöründe global satın alma taleplerinin karşılık bulduğu ticaret adresi olacak. Türkiye Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörünün ihracatına doğrudan katma değer sağlayan fuar, başta İtalya, İngiltere, Hollanda, Fransa, Mısır ve Rusya başta olmak üzere tüm Avrupa ve MENA bölgesinden satın almacıları, yerli üreticilerle buluşturacak.

Fuar Sektörü

Bahçecilik Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Süs Bitkileri Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı The Flower and Plant Show

Detaylar

Başlangıç:
16 Şubat @ 10:00
Bitiş:
18 Şubat @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.flowershow.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

CYF Fuarcılık
E-posta:
info@cyffuar.com.tr
Website:
www.cyffuar.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar