Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

FESPA Eurasia

Geniş Format Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı

 2 Aralık 2021 - 5 Aralık 2021    İstanbul

:

FESPA Eurasia Fuarı 2-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar Detayları

FESPA Eurasia, 120’den fazla katılımcı firma ve 500’den fazla sergilenen marka ile baskı ve endüstriyel reklam sektörlerinin lider fuarıdır.

Geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, konfeksiyon süsleme, endüstriyel reklam teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımları sektörlerini bulabileceğiniz FESPA Eurasia, FESPA’nın Avrasya bölgesindeki profesyonellerin işleri için en uygun çözümlerini bulmasını sağlayan resmi fuarıdır.

Avrasya bölgesindeki baskı ve tabela sektörlerinin lider fuarı FESPA Eurasia, her yıl İstanbul’da düzenleniyor. FESPA Eurasia, 500’den fazla markayı 10.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

FESPA Eurasia’da geniş format dijital baskı, serigrafi, tekstil baskı, giysi dekorasyonu, araç kaplama, 3D baskı, promosyon, LED, tabela teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımlarını tek çatı altında bulabilirsiniz.

2-5 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi-IFM’de gerçekleşecek olan FESPA Eurasia, katılımcı ve ziyaretçilerini son teknolojilerle tanıştırmak, onların ağlarını genişletmek için en yeni ürün ve hizmetleri sunmaya hazırlanıyor.

FESPA Eurasia, sektörde 55 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan, üyeleri serigrafi, dijital ve tekstil baskıcılarından oluşan federasyon FESPA ve açıkhava ve endüstriyel reklamcılık sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED) ortaklığında düzenleniyor. Böylece FESPA’nın global ağı ve ARED’in yerel gücü sizler için FESPA Eurasia’da birleşiyor!

Fuar Konusu

Dijital, Serigrafi, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Reklam
Dijital, Tekstil ve Serigrafi Baskı Teknolojileri, Baskı Boyaları ve Yazılımları, Sing Teknolojisi, Açıkhava Medya ve Görsel İletişim Malzemeleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


FESPA Eurasia FESPA Eurasia Reklam Fuarı FESPA Reklam Fuarı Geniş Format Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı Reklam Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
2 Aralık 2021
Bitiş:
5 Aralık 2021
Fuar Kategori:
Website:
https://www.fespaeurasia.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Fespa Eurasia Fuarcılık
E-posta:
betul.binici@fespa.com
Website:
https://eurasia.fespa.com/tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar