Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Avrasya Asansör Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Avrasya Asansör Fuarı

Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
1 Aralık 2021 - 4 Aralık 2021
İstanbul

Avrasya Asansör Fuarı 2021 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı İstanbul Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla sektörün öncülerini buluşturuyor.

Avrasya Asansör Fuarı

Fuar Detayları

Asansör sektörünü zirveye taşımak için düzenlenen 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı 01-04 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör devlerini bir araya getirecek.

CNR Holding İstanbul Fuarcılık, TASİAD (Tüm Asansör Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve KOSGEB desteğiyle gerçekleştirilecek.

CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olmasının yanında, sektörün uluslararası ticaretine de büyük katkılar sunacak.

Bu katkılardan en büyüğünü ise CNR Holding’in Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA – Global Pazar İstihbarat Sistemi sağlayacak.

AR-GE ve inovasyona ağırlık veren Türk asansör sektörü için dünyanın her yerindeki potansiyel sektör alıcılarına ulaşan BIA, özellikle daha önce Türkiye piyasasına girmemiş alıcılarla birebir görüşmeler gerçekleştirerek CNR Avrasya Asansör Fuarı’na gelmelerini sağlayacak.

Fuar Sektörü

Asansör Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Avrasya Asansör Fuarı Uluslararası Asansör Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
Başlangıç:
1 Aralık 2021
Bitiş:
4 Aralık 2021
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon