Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Avrasya Asansör Fuarı

Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı

 1 Eylül @ 10:00 - 4 Eylül @ 19:00    İstanbul

: /

Avrasya Asansör Fuarı 2021 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı İstanbul Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla sektörün öncülerini buluşturuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Asansör sektörünü zirveye taşımak için düzenlenen 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı 01-04 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör devlerini bir araya getirecek.

CNR Holding İstanbul Fuarcılık, Türkiye ASFED (Türkiye Asansör Sanayicileri Federasyonu ) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayicileri ve İşadamları Derneği), fuar KOSGEB desteğiyle gerçekleştirilecek.

CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olmasının yanında, sektörün uluslararası ticaretine de büyük katkılar sunacak.

Bu katkılardan en büyüğünü ise CNR Holding’in Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA – Global Pazar İstihbarat Sistemi sağlayacak.

AR-GE ve inovasyona ağırlık veren Türk asansör sektörü için dünyanın her yerindeki potansiyel sektör alıcılarına ulaşan BIA, özellikle daha önce Türkiye piyasasına girmemiş alıcılarla birebir görüşmeler gerçekleştirerek CNR Avrasya Asansör Fuarı’na gelmelerini sağlayacak.

Fuar Sektörü

Asansör Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
1 Eylül @ 10:00
Bitiş:
4 Eylül @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://asansorfuari.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar