Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

ESAS Expo

Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Buluşmaları ve CETECH Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı

 18 Ocak @ 10:00 - 20 Ocak @ 18:00    İzmir

:

ESAS Expo – Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Buluşmaları ve CETECH Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı sektörün ilgilileri ile 18-20 Ocak 2023 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre Sergi Merkezi’nde buluşuyor.

Fuar Detayları

Merkezi İzmir’de bulunan ESAS Ege Savunma Sanayi Havacılık ve Uzay Kümelenmesi ve Ege Kalkınma Derneği tarafından ESAS EXPO | Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Buluşmaları ve CETECH Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı eşzamanlı olarak 18-20 Ocak 2023 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Etkinlik, T.C. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), bağlı kurumlar (Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü – Tersaneler Genel Müdürlüğü – Teknik Hizmetler Genel Müdürlüğü – Tedarik Hizmetleri Genel Müdürlüğü) ve firmaları (ASFAT – MKE), Türk Silahı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV), Savunma Sanayii Firmalarının onay, katılım ve destekleriyle yapılmaktadır.

Etkinlikler, A Protokolün teşrifleri ile birlikte, Ege Bölgesindeki tüm Ticaret ve Sanayi Odaları, Üniversitelerin ilgili Teknik Bölümleri, Kalkınma Ajansları, Teknoparklar, Organize Sanayi Bölgelerinin ve içerisindeki üye üretici firmalarının destek ve katılımları ile gerçekleştirilecektir. Her iki etkinlikte de B2B İş Görüşmeleri, Sektör Özel Toplantıları, Kamu, Üniversite ve Sanayicilerden oluşan Paneller, konusunun uzmanı Konferans Konuşmacıları, Girişimcilik Yarışması, Kendi Enerjisini Üreten Binalar Sempozyumu ve Networking faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Fuar Sektörü

Savunma Fuarları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


CETECH Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Buluşmaları ESAS Expo

Detaylar

Başlangıç:
18 Ocak @ 10:00
Bitiş:
20 Ocak @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
https://esasexpo.org/

Hangi Şehirde?

İzmir

Yorum Bırakın

Avatar