Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri, Ürün ve Teknolojileri Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri, Ürün ve Teknolojileri Fuarı

25 Kasım 2021 - 28 Kasım 2021
İstanbul

Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri, Ürün ve Teknolojileri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri, Ürün ve Teknolojileri Fuarı

Fuar Detayları

TRKTYD – Kentsel Tesis Yönetim Derneği’nin destekleri ve Tepe Fuarcılık bünyesinde, tüm toplu yaşam alanlarında hayat kalitesini artırma amacıyla gerçekleştirilecek olan Tesis Yönetim Fuarı, şehrin merkezindeki kolay ulaşılabilir ve stratejik konumu ile ön plana çıkan Avrasya’nın en büyük fuar alanı CNR Expo- İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Tesis Yönetim Fuarı, toplu konutların yanı sıra, iş yerleri, fabrikalar, hastaneler, oteller AVM’ler, eğlence ve sosyal aktivite merkezleri gibi tüm toplu yaşam alanlarının ihtiyaçlarını karşılarken hayat kalitesini de yükseltmeyi hedefleyen katılımcı profiliyle ziyaretçilere son teknoloji, ürün, hizmet ve çözümleri sunacak. Bu alanları daha ölçülebilir ve yönetilebilir kılarak iyileştirmeye imkan veren fuar, birbirini destekleyen sektörleri buluşturarak ekonomiye de katkıda bulunacak.

TRKTYD desteğiyle Tepe Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek olan fuar, son 10 yıldır hızla gelişmekte olan sektörün tek çatı altında birlik ve beraberlik içinde büyümesi için fırsat yaratacak.

Tesis Yönetimi, Endüstriyel Hizmetler ve Teknolojiler alanında gelecekteki trendlere yer verecek olan Tesis Yönetim Fuarı, sektörün bütün paydaşlarını bir araya getirecek bir iş geliştirme platformu sağlayacak.

Gayrimenkul sektörünün geçirdiği dönüşümü destekleyen, asansör, güvenlik, teknik, temizlik, ısıtma-soğutma, akıllı bina çözümleri ve yazılım gibi çok sayıda teknolojik hizmeti barındıran ve yaşam alanlarında kaliteli hizmet adına “Tek Çatı altında her şey konsepti” ile düzenlenecek fuar, sektörün ihtiyaçları yönünde kapsamlı ve profesyonel çözümler sunacak.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından sektörden beklenen kalite standartlarının korunarak geliştirilmesi amacıyla en güncel çözümlerin aktarılacağı, yatırım seçeneklerine dair bilinçli karar verilmesi yönünde bilgilendirici seminerler, firmaların ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak koşulları iyileştirmeye yönelik etkinlikler de düzenlenecek.

Fuar Konusu

Entegre Tesis Yönetim Hizmetlerine Konu Alan Ürün Teknoloji, Makine ve Hizmetleri
Tesis Yönetimi Hizmetleri, Temizlik Makineleri, Güvenlik Sistem ve Ekipmanları, Oto Park ve Bariyer Sistemleri, X Ray ve Kapı Detektör, Peyzaj, Havuz, Haşere İlaçlama

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Entegre Tesis Yönetim Fuarı Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri Ürün ve Teknolojileri Fuarı Tesis Yönetim Fuarı
Başlangıç:
25 Kasım 2021
Bitiş:
28 Kasım 2021
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon