Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

EKSPOSHOES Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Sonbahar

Eksposhoes Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Sonbahar

 28 Ekim 2020 @ 10:00 - 30 Ekim 2020 @ 20:00    İstanbul

:

Eksposhoes İstanbul Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı 28-30 Ekim tarihlerinde Antalya’da başlıyor.

Konum

Antalya

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Türk ayakkabı sektörünün katma değerli ihracatına ve gelişimine katkı sunmak için kurulan EKS Fuarcılık, Eksposhoes markasıyla 2015’ten bu yana Türk ayakkabı sektörünü uluslararası alım heyetleriyle ve küresel ayakkabı sektörünün oyuncuları ile biraraya getiriyor. 25 yılı aşkın süredir sektöre fuarcılık anlamında hizmet veren profesyoneller tarafından kurulan EKS, sadece Türkiye’de değil, dünyada ses getirmeye başlayan Eksposhoes Ayakkabı Moda Saraciye Fuarı ile her geçen yıl güçlenerek yoluna devam ediyor. Yönetim olarak Eksposhoes’a sadece fuar olarak değil, ‘Türk ayakkabı sektörünün ihracat ve ticaret platformu’ olarak yaklaştık. Bu yaklaşım, ayakkabı sektörünün bize sermaye kazandırmasından çok ‘Güven’ duymasına yol açtı.

Her yıl yaklaşık 120 ayakkabı üreticimizi hemen her kıtadan 1.500 yabancı iş insanı ile biraraya getirmeye ve 1 milyar doları aşan ayakkabı ihracatının kesintiye uğramadan artmasına katkı vermeyi aralıksız sürdürmeye yılmadan devam edeceğiz.

Fuar Sektörü

Ayakkabı Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Eksposhoes Antalya Eksposhoes İstanbul Eksposhoes İstanbul Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Sonbahar

Detaylar

Başlangıç:
28 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
30 Ekim 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.eksposhoes.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

EKS Fuarcılık
E-posta:
info@eksfuarcilik.com
Website:
www.eksfuarcilik.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar