Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar DOMOTEX Turkey
  • Bu fuar geçti.
:

DOMOTEX Turkey

Makine Halısı, Yer Döşemeleri, Halı ve Dokuma Makine ve Teknolojileri Fuarı
14 Mayıs 2022 - 17 Mayıs 2022
Gaziantep

DOMOTEX Turkey / Makine Halısı, Yer Döşemeleri, Halı ve Dokuma Makine ve Teknolojileri Fuarı 14-17 Mayıs 2022 tarihlerinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

DOMOTEX Turkey

Fuar Detayları

DOMOTEX Turkey Fuarı, Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği (GAHİB) ve Gaziantep Halıcılar ve Dokumacılar Odası’nın (GHO) desteği ile 27-30 Nisan tarihleri arasında sektörün liderlerini bir araya getirdi. 1.550 milyon dolarlık ihracatı ile Türkiye halı ihracatının yüzde 68’ini, dünya makine halısı ihracatının da %32’sini gerçekleştiren Gaziantep, makine halısının Türkiye ve Ortadoğu’daki merkezi olmaya devam ediyor.

DOMOTEX Turkey 2019’da 203 yerli ve yabancı katılımcı, yenilikçi ürünlerini ve modern ile geleneksel çizgileri bir araya getiren tasarımlarını toplam 22.229 m² net alanda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Fuar Konusu

Halılar, Makine Halısı, Yer Döşemeleri, Halı ve Dokuma Makine ve Teknolojileri

Fuar Sektörü

Halı Fuarları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Dokuma Makine ve Teknolojileri Fuarı DOMOTEX DOMOTEX Turkey Halı Fuarı Halı ve Dokuma Makine ve Teknolojileri Fuarı Makine Halısı Makine Halısı Fuarı Yer Döşemeleri Yer Döşemeleri Fuarı
Başlangıç:
14 Mayıs 2022
Bitiş:
17 Mayıs 2022
Gaziantep
İncilipınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı Şehitkamil
Gaziantep, 27090 Türkiye
(0342) 220 20 58

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon