Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Decoyap Bodrum: Hotel, Rezidans, Restaurant, Cafe, Bar, Pastahane İnşaat Tadilat ve Mutfak Ekipmanları Profesyonel Ses Işık Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Decoyap Bodrum: Hotel, Rezidans, Restaurant, Cafe, Bar, Pastahane İnşaat Tadilat ve Mutfak Ekipmanları Profesyonel Ses Işık Fuarı

22 Ocak 2020 @ 09:00 - 25 Ocak 2020 @ 20:00
Muğla

Decoyap Bodrum Hotel, Rezidans, Restaurant, Cafe, Bar, Pastahane İnşaat Tadilat ve Mutfak Ekipmanları Profesyonel Ses Işık Fuarı olan Decoyap Bodrum Fuarı 22-25 Ocak tarihlerinde Muğla Bodrum Fuar ve Sergi Alanı (Heredot Kültür Merkezi)’nde gerçekleşiyor.

Decoyap Bodrum: Hotel, Rezidans, Restaurant, Cafe, Bar, Pastahane İnşaat Tadilat ve Mutfak Ekipmanları Profesyonel Ses Işık Fuarı

Fuar Detayları

İnşaat Sektörü Türkiye nin Turizmin gözbebeği Tadilat çalışmalarının hiç bitmediği Bodrum’da buluşuyor.
Ülkemizde yapılan en büyük inşaat projelerine ev sahipliği yapan Bodrumda aynı zamanda bireysel tadilat çalışmalarında da büyük bir potansiyel yaratıyor.
Bodrum’da Sezonun kapanmasına yakın yapılan DECOYAP BORDUM inşaat sezonunun başlaması ile birlikte açılacak pazarda yerinizi şimdiden alın.
EGE NİN İKİ YAKASINI BİRLEŞTİREN FUAR DECOYAP BODRUM
İnşaat ve Dekorasyon Sektörü Türkiye nin Turizmin gözbebeği Tadilat çalışmalarının hiç bitmediği Bodrum’da buluşuyor.
Ege Bölgesindeki tüm tatil bölgelerini ve yakın Yunan adalarını hedef alan DECOYAP BODRUM’un tanıtım çalışmalarının yapılacağı öncelikli noktalar aşağıda verilmiştir.
İnşaat Mühendisleri ,Mimarlar , Mütahitler ,Otel Yöneticileri , İnşaat ve Dokarasyon malzemesi satıcıları, ve konut sahiplerine ulaşılacaktır.
ÖNCELİKLE TANITIM YAPILACAK BÖLGELER
Bodrum
Didim
Kuşadası
Çeşme
Marmaris
Fethiye
Göcek
Foça
Datça
YUNANİSTAN
Kos
Meis
Sakız
Rodos
Midilli
Samos
Adalarında tanıtım yapılacak ve ziyaretçi organizasyonları gerçekleştirilecektir.
Ülkemizde yapılan en lüks ve büyük inşaat projelerine ev sahipliği yapan Ege sahil şeridi aynı zamanda bireysel tadilat çalışmalarında da büyük bir potansiyel yaratıyor.
Bodrum’da Tatil Sezonun kapanmasına yakın yapılan DECOYAP BODRUM FUARI inşaat sezonunun başlaması ile birlikte açılacak pazarda yerinizi şimdiden alın.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
22 Ocak 2020 @ 09:00
Bitiş:
25 Ocak 2020 @ 20:00
Muğla
Muğla Türkiye
(0252) 214 12 34

Organizatör

Demos Fuarcılık

Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen tüm fuarların listesi…

Demos Fuarcılık, 1993 yılından bu güne Türk Fuar Sektöründe birçok yeniliğe imza atmış bir Fuar Organizasyon Firmasıdır…
Misyon: Rekabetçi ve Sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan yönetici kadrosunun profesyonelliği, çalışan ekibin disiplinli ve programlı çalışma planı ile organizasyonda ki başarı çıtasını devamlı olarak yükseltmektedir.
Ayrıca farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamayı hedefleyen, dünyada ve Türkiye`de “İLK” lere imza atan Demos Fuarcılık; Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemi, saha çalışmalarındaki tecrübeli adımları, firma bünyesindeki beyin fırtınalarını, katılımcı firmaları ile paylaşması neticesinde, Türk Fuar Sektöründe, markalaşma sürecindeki ciddi mesafeler kat etmiş durumdadır.

+90 212 288 02 06
info@demosfuar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon