Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı

 1 Şubat @ 10:00 - 4 Şubat @ 20:00    Adana

: /

Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı 1-4 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Hazır giyim, tekstil sektöründeki son yenilikleri ve trendlerin sergileneceği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan, Çukurova Hazır Giyim ve Tekstil Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Bölgenin ilk ve tek Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı, sektör ilgililerini bir araya getiriyor. Sektörün en önemli ticari etkinliklerinden biri olan Fuar, 30 ülkeden ticari alım heyeti ağırlıyor. 1-4 Şubat 2023 tarihleri arasında ticari bağlantıların kurulacağı Fuar, TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Fuar Konusu

Hazır Giyim, Kumaş, Yan Sanayi ve Aksesuarları Fuarı Kadın-Erkek Dış Giyim, Triko, İç Giyim, Çorap, Denim, Spor Giyim, Abiye Giyim, Dokuma, Örme Ve Teknik Kumaşlar, Personel Kıyafetleri, Konfeksiyon, Yan Sanayi ve Aksesuarları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çukurova Fuarı Çukurova Giyim Fuarı Çukurova Hazır Giyim Fuarı Çukurova Tekstil Fuarı Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı Çukurova Textile and Ready-to-Wear Fair TEXPO

Detaylar

Başlangıç:
1 Şubat @ 10:00
Bitiş:
4 Şubat @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://cukurovahazirgiyimfuari.com/

Hangi Şehirde?

Adana

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar