Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Çukurova Kitap Fuarı

 4 Ocak 2019 @ 10:00 - 12 Ocak 2019 @ 20:00    Adana

: /

TÜYAP Adana Çukurova Kitap Fuarı 4-12 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitap ve edebiyatseverlerle buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Yılın ilk kitap fuarı Çukurova Kitap Fuarı’na 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacak. Fuar hakkında en güncel haberlere, Aralık ayı sonunda açıklanacak olan ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ulaşabilir; facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. ADANA KİTAP FUARI ÜCRETLİ Mİ? Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Son gün kapanış saati ise 19.00’dur.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
4 Ocak 2019 @ 10:00
Bitiş:
12 Ocak 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://cukurovakitapfuari.com/

Hangi Şehirde?

Adana

Organizatör

Çukurova Fuarcılık
E-posta:
info@cufas.com.tr
Website:
www.cukurovafuarcilik.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar