Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Çukurova Kitap Fuarı

TÜYAP Adana Çukurova Kitap Fuarı

 14 Ocak @ 10:00 - 22 Ocak @ 20:00    Adana    Ücretsiz

:

TÜYAP Adana Çukurova Kitap Fuarı 14-22 Ocak tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitap ve edebiyatseverlerle buluşuyor.

Fuar Detayları

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 15. Kitap Fuarı TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yılın ilk kitap fuarı Çukurova Kitap Fuarı’na 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacak. Fuar hakkında en güncel haberlere, Aralık ayı sonunda açıklanacak olan ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ulaşabilir; facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. ADANA KİTAP FUARI ÜCRETLİ Mİ? Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Son gün kapanış saati ise 19.00’dur.


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Adana Çukurova Kitap Fuarı Adana Kitap Fuarı Çukurova Kitap Fuarı Tüyap Adana Çukurova Kitap Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
14 Ocak @ 10:00
Bitiş:
22 Ocak @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:
Website:
http://cukurovakitapfuari.com/

Hangi Şehirde?

Adana

Organizatör

TÜYAP Adana
Telefon:
+90 322 256 90 90
E-posta:
tuyapadana@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar