Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Çorum Gurme Lezzetler Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Çorum Gurme Lezzetler Fuarı

11 Haziran 2021 - 21 Haziran 2021
Çorum

Çorum Gurme Lezzetler Fuarı 11-21 Haziran tarihleri arasında Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Çorum Gurme Lezzetler Fuarı

Fuar Detayları

Her yıl Çorum’da Tarım Fuarı organize eden Atlas Uluslararası Fuarcılık, bu yıl 11-21 Haziran Tarihleri arasında “1. Gurme Lezzetler Fuarı” düzenleyecek.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Merkezi’nde açılacak olan Gurme Lezzetler Fuarı Çorumlulara yeni bir deneyim yaşatacak.

Atlas Uluslararası Fuarcılık Sahibi Fevzi Atasagun yaptığı açıklamada, “Her yıl Tarım Fuarı düzenliyorduk. Bu yıl Çorum’da bir ilk olan Gurme Lezzetler Fuarı düzenleyeceğiz. Fuara yaklaşık olarak 150 gıda firması katılım sağlayacak.” dedi.

Fevzi Atasagun, Fuarda Covid-19 önleyici tedbirleri arasında yer alan hijyen kuralları, maske zorunluluğu, sosyal mesafe, sayılı giriş-çıkış, fuar alanı dezenfeksiyonu, ateş ölçümü, el antiseptiği standartları, HES kodu sorgulamasının da uygulanacağının altını çizdi.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çorum Gurme Fuarı Çorum Gurme Lezzetler Fuarı Gurme Lezzetler Fuarı
Başlangıç:
11 Haziran 2021
Bitiş:
21 Haziran 2021
Çorum
Karakeçili Mah, Gazi Cd. No:1, 19030 Çorum Merkez
Çorum, 19030 Türkiye
(0364) 213 52 07

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon