Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Çorum Gurme Lezzetler Fuarı

 11 Haziran 2021 - 21 Haziran 2021    Çorum

: /

Çorum Gurme Lezzetler Fuarı 11-21 Haziran tarihleri arasında Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Her yıl Çorum’da Tarım Fuarı organize eden Atlas Uluslararası Fuarcılık, bu yıl 11-21 Haziran Tarihleri arasında “1. Gurme Lezzetler Fuarı” düzenleyecek.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Merkezi’nde açılacak olan Gurme Lezzetler Fuarı Çorumlulara yeni bir deneyim yaşatacak.

Atlas Uluslararası Fuarcılık Sahibi Fevzi Atasagun yaptığı açıklamada, “Her yıl Tarım Fuarı düzenliyorduk. Bu yıl Çorum’da bir ilk olan Gurme Lezzetler Fuarı düzenleyeceğiz. Fuara yaklaşık olarak 150 gıda firması katılım sağlayacak.” dedi.

Fevzi Atasagun, Fuarda Covid-19 önleyici tedbirleri arasında yer alan hijyen kuralları, maske zorunluluğu, sosyal mesafe, sayılı giriş-çıkış, fuar alanı dezenfeksiyonu, ateş ölçümü, el antiseptiği standartları, HES kodu sorgulamasının da uygulanacağının altını çizdi.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çorum Gurme Fuarı Çorum Gurme Lezzetler Fuarı Gurme Lezzetler Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
11 Haziran 2021
Bitiş:
21 Haziran 2021
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.atlasfuarcilik.com.tr/

Hangi Şehirde?

Çorum

Organizatör

Atlas Fuarcılık
E-posta:
atlasfuar@gmail.com
Website:
www.atlasfuarcilik.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar