Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

CNR Florist

Çiçekçilik, Seracılık ve Ekipmanları Fuarı

 26 Ağustos 2021 - 29 Ağustos 2021    İstanbul

:

CNR Florist, Çiçekçilik, Seracılık ve Ekipmanları Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

CNR Holding kurulusu Pozitif Fuarcılık tarafından, dünyanın en kapsamlı çiçekçilik ve seracılık ekipmanları fuarı olma hedefiyle gerçeklestirilen CNRFlorist, 26-29 Ağustos 2021’de global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Her tür çiçek ve bitkiden peyzaj malzemelerine, teknik ekipmanlardan tarım makinelerine kadar birçok ürüne ev sahipligi yapacak olan fuar, dünyanın heryerinden profesyonel alıcıları bahçe ve peyzaj ile ilgili tüm ürün ve hizmetlerle tek çatı altında bulusturacak.

CNRFlorist katılımcılarına zengin ürün gruplarını genis bir alıcı kitlesine ulastırabilecekleri global bir ticaret platformu sunarak sektörün vazgeçilmez bulusma noktası olacak.

BIA ile ihracata tam destek

Süs bitkisi sektörü, CNRFlorist’te 2020 yılı için 125 milyon dolar olarak belirledigi ihracat hedefi için genis bir alıcı kitlesine ulasarak ihracat oranlarını artırma sansı bulacak. CNRFlorist’in dünya çapında sürdürülecek tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile uluslararası ziyaretçi agından faydalanacak ve BIA – Global Pazar Istihbarat Sistemi sayesinde sektör en dogru alıcılarla bulusacaksınız.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çiçekçilik Seracılık ve Ekipmanları Fuarı CNR Florist

Detaylar

Başlangıç:
26 Ağustos 2021
Bitiş:
29 Ağustos 2021
Fuar Kategori:
Website:
http://cnr-florist.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar