Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Camp & Caravan İstanbul
  • Bu fuar geçti.
:

Camp & Caravan İstanbul

Kamp ve Karavan, Av ve Doğa Sporları Fuarı
24 Nisan Çarşamba - 28 Nisan Pazar
Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

Camp & Caravan Istanbul 24-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde sektörün ilgilileri ile buluşacak.

Hayatın tadını doğa ile iç içe olmakta bulan kamp ve karavan tutkunları bu ikincisi düzenlenen Camp & Caravan İstanbul Fuarı’nda hayallerinin peşinden koştular. Çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma – soğutma gereçleri tanıtıldığı fuar, bu yıl 24 bin 816 doğa aşığına ev sahipliği yaptı.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Camp & Caravan İstanbul Fuarı, bu yıl da birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Hayata doğa penceresinden bakan 24 bin 816 ziyaretçisini ağırlayan fuar, 100’ün üzerinde firma ve 200’ü aşkın markanın kamp alanları, kamp tekstil ürünleri, yaşam üniteleri ve set ekipmanlarına ilişkin yeni ürünlerine sahne oldu.

Kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacını karşılıyor

Karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverlerin merakla beklediği fuar, bu yıl da katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 17.000 metrekarelik alanda çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma – soğutma gereçlerinin tanıtıldığı fuar, kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacına karşılık verdi.

Doğa tutkunu ünlüler maceralarını paylaştı

Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin adeta akın ettiği fuar birbirinden özel etkinliklerle de göz doldurdu. Doğa tutkunu ünlüler “Özgülük Yolda” isimli etkinlikte maceralarını paylaşırken, KAMPEREST ekibi ise “Yeni Başlayanlar İçin Kamp & Karavan”, “Çevre Kirliliği Oturumu”, “Minimalist Kampçılık Eğitimi” ve “Çadır Kurma Yarışması” düzenledi. Fuarda ayrıca Evimdoğa ekibi Doğancan Kefeli öncülüğünde “Doğaya İlk Adım” ve “Kamp Yeri Seçimi” isimli etkinlikler gerçekleştirdi.

Camp & Caravan İstanbul


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Camp & Caravan İstanbul Kamp Malzemeleri Fuarı Karavan Fuarı
Başlangıç:
24 Nisan Çarşamba
Bitiş:
28 Nisan Pazar
Aksaray, Yenikapı Etkinlik Alanı, Kennedy Cad. No: 11/1, 34096 Fatih
İstanbul, Fatih 34096 Türkiye
+ Google Haritalar
(0212) 587 38 45
İstanbul, Türkiye + Google Haritalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon