Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Camp & Caravan İstanbul

Kamp ve Karavan, Av ve Doğa Sporları Fuarı

 9 Mart 2022 @ 09:00 - 13 Mart 2022 @ 20:00    İstanbul

:

Camp & Caravan Istanbul 09-13 Mart 2022 tarihleri arasında,Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde organize edilecek. 

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Hayatın tadını doğa ile iç içe olmakta bulan kamp ve karavan tutkunları bu ikincisi düzenlenen Camp & Caravan İstanbul Fuarı’nda hayallerinin peşinden koştular. Çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma – soğutma gereçleri tanıtıldığı fuar, bu yıl 24 bin 816 doğa aşığına ev sahipliği yaptı.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Camp & Caravan İstanbul Fuarı, bu yıl da birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Hayata doğa penceresinden bakan 24 bin 816 ziyaretçisini ağırlayan fuar, 100’ün üzerinde firma ve 200’ü aşkın markanın kamp alanları, kamp tekstil ürünleri, yaşam üniteleri ve set ekipmanlarına ilişkin yeni ürünlerine sahne oldu.

Kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacını karşılıyor

Karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverlerin merakla beklediği fuar, bu yıl da katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 17.000 metrekarelik alanda çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma – soğutma gereçlerinin tanıtıldığı fuar, kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacına karşılık verdi.

Doğa tutkunu ünlüler maceralarını paylaştı

Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin adeta akın ettiği fuar birbirinden özel etkinliklerle de göz doldurdu. Doğa tutkunu ünlüler “Özgülük Yolda” isimli etkinlikte maceralarını paylaşırken, KAMPEREST ekibi ise “Yeni Başlayanlar İçin Kamp & Karavan”, “Çevre Kirliliği Oturumu”, “Minimalist Kampçılık Eğitimi” ve “Çadır Kurma Yarışması” düzenledi. Fuarda ayrıca Evimdoğa ekibi Doğancan Kefeli öncülüğünde “Doğaya İlk Adım” ve “Kamp Yeri Seçimi” isimli etkinlikler gerçekleştirdi.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Camp & Caravan İstanbul Kamp Malzemeleri Fuarı Karavan Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
9 Mart 2022 @ 09:00
Bitiş:
13 Mart 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://campandcaravanistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar