Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar TURFOOD Bursa Gıda Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

TURFOOD Bursa Gıda Fuarı

28 Eylül 2023 @ 10:00 - 30 Eylül 2023 @ 20:00
Bursa

Network Fuarcılık tarafından düzenlenen TURFOOD 5. Bursa Gıda Fuarı 28-30 Eylül tarihlerinde Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Merinos’ta.

TURFOOD Bursa Gıda Fuarı

Fuar Detayları

28-30 Eylül 2023 tarihlerinde Bursa,  Merinos AKKM’de TURFOOD, 5.Gıda Fuarı, Network Fuarcılık ve Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonu, Türkiye Aşçılar Federasyonu, Bursa Aşçılar Derneği, Bursa Yemek Sanayicileri Derneği, Güney Marmara Otelciler ve İşletmeciler Derneği iş birlikleri ile gerçekleştirilecektir.

Ulusal İhtisas niteliğindeki fuarımızda gıda üreticileri ve toptancıları, et ve süt ürünleri firmaları, içecek firmaları, su ve meyve suyu firmaları, market, restoran ve otel ekipman firmaları stand açacak gıda toptancıları ve perakendecileri, aşçılar, otel, restoran ve yemek sanayi firmaları satın alma yetkilileri, market yöneticileri ziyaretçi olarak katılabileceklerdir. Fuarımız ilgisiz kişilere kapalı olacaktır.

Günümüzde, gıda üretimi ve satıcıları yoğun bir iş temposuna sahiptir. Bu yoğunluktaki kişilerin kısa sürede birbirleri ile görüşmeleri, randevu almaları, birbirlerini ziyaret etmeleri çok zor olmaktadır. Bildiğiniz gibi sektörümüzde ilişkileri sıcak tutmak çok önem arz etmektedir. Fuarımızın temel amacı mevcut müşterileriniz ile ilişkilerinizi geliştirmek ve yeni müşteri edinmenizdir.

Ziyaretçiler yoğun oldukları için ve fuarımıza gelebilmeleri için 3 gün fırsat tanınmıştır. Bu amaçla fuarımız ikisi hafta içi, birisi hafta sonu olmak üzere 3 gün planlanmıştır.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi şehirlerin orta noktasında bulunan Bursa, hem üreticilerin hem de satıcıların kolay ulaşım noktasındadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar merkezimize uzaklık 1 saattir. Ziyaretçilerin ve katılımcıların çok rahat ulaşabileceği bölgede fuarımızı planladık.

Sizleri tarih ve kültür kenti, kadim şehir, yeşil Bursa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiyor, herkesi davet ediyoruz.

28-30 Eylül 2023 tarihlerinde Bursa’da görüşmek dileklerimiz ile.

Fuar Konusu

Gıda Ürünleri ve Teknolojileri, Et ve Süt ürünleri, Şekerleme, Dondurulmuş ve hazır gıda,Yağ, Bakliyat, İçecekler, Unlu Mamüller, Baharatlar, Gıda Nakliye ve Depoloma


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  




Bursa Gıda Fuarı TURFOOD TURFOOD Bursa Gıda Fuarı
Başlangıç:
28 Eylül 2023 @ 10:00
Bitiş:
30 Eylül 2023 @ 20:00
Bursa
Hocaalizade Mh. 6. Kültür Sok. No: 2 Heykel Osmangazi
Bursa, Türkiye
(0224) 225 19 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon