Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Boat Show Eurasia
  • Bu fuar geçti.
:

Boat Show Eurasia

3 Ekim 2020 @ 09:00 - 11 Ekim 2020 @ 20:00
İstanbul

Boat Show Eurasia, Viaport Marina Tuzla’da başlıyor.

Via Properties bünyesinde konumlanan Via Fuarcılık’ın organize ettiği Boat Show Tuzla ; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlamaya devam ediyor. Viaport Marina; Alışveriş Merkezi, Via Tema Park,Aslan Park, Akvaryum ve Sinema konsepti ile ziyaretçileri hem denizin en iddialı tekne tasarımları ile tanıştıracak hem de gün boyu ailece keyifli bir gün geçirebileceklerdir.

Sektörün lider tekne distribütör firmaları, tekne üretici firmaları, marin ekipman ve aksesuar firmaları, Charter firmaları da Boat Show Tuzla Fuarı’na katılarak, stoktan teslim satın almak isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunacak. Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün güçlü ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak. Boat Show Tuzla karada ve denizde boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 200’den fazla teknenin yanı sıra her gün yapılacak farklı etkinliklerle dünya standartlarında Türkiye’de gerçekleşen tek deniz fuarı olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Boat Show Eurasia

Fuar Konusu

Tekne ve Tekne Ekipmanları, Broker Firmaları, Marin Aksesuarları
Motoryat, Yelkenli, Katamaran, Sürat ve Gezi Tekneleri, Tekne Aksesuarları, Brokerler, Motor ve Güç Ekipmanları, Su Sporları Dalış Malzemeleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
3 Ekim 2020 @ 09:00
Bitiş:
11 Ekim 2020 @ 20:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon