Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı

 31 Mart - 3 Nisan    İstanbul

: /

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de ziyaretçilerini bekliyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Ayakkabı sektörünün yakından takip ettiği AYMOD Fuarı, 63’üncü kez ziyaretçilerine ev sahipliği yaptı. Sektöre yön veren 2.000’in üzerinde markanın ürünlerinin sergilendiği fuarda, 2020 – 2021 Sonbahar / Kış sezonu ürünleri dikkat çekti. Vücut ağırlığını dengeleyen ortopedik ayakkabıların yoğun ilgi gördüğü fuarı, binlerce sektör profesyoneli ziyaret etti. Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan ABD ve Avrupa’ya kadar 70 ülkeden alım heyetlerinin katıldığı fuarda, İtalya’daki MICAM Fuarı’nda beklediğini bulamayan İtalyan firmalar da yer aldı.

Dünya ayakkabı sektörünün en büyük buluşmalarından bir olan AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem ile gerçekleştirildi. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) işbirliği ve KOSGEB desteğiyle organize edilen fuar, 63’üncü kez ziyaretçilerini ağırladı. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 4 gün süren fuar binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yaptı.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
31 Mart
Bitiş:
3 Nisan
Fuar Kategori:
,
Website:
http://cnraymod.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar