Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Avrasya Cam Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Avrasya Cam Fuarı

Uluslarası Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı
3 Kasım 2021 - 6 Kasım 2021
İstanbul Ücretsiz

Avrasya Cam 2021 – 11. Uluslarası Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı 3-6 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Avrasya Cam Fuarı

Fuar Detayları

Bölgenin en büyük ve prestijli cam endüstrisi etkinliği Avrasya Cam 2021, 3-6 Kasım 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde. Endüstriyel Cam Ürünleri, Endüstriyel Cam Uygulamaları, Cam Üretim Teknolojileri, Tamperli Cam, Cam Üretim Makineleri, Cam İşleme Makineleri, Cam Üretim ve İşleme Teknolojileri gibi birçok alanda faaliyet gösteren sektörün lider konumdaki firmaları ile 100’ün üzerinde ülkeden karar verme yetkisine sahip sayısız sektör profesyonelinin bir araya geleceği Avrasya Cam Fuarı, Avrasya Pencere ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Fuar Sektörü

Cam Fuarları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Avrasya Cam 2021 Avrasya Cam Fuarı
Başlangıç:
3 Kasım 2021
Bitiş:
6 Kasım 2021
Ücret:
Ücretsiz
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon