Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

ANALYTECH: Uluslararası Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı

 16 Eylül 2020 @ 10:00 - 18 Eylül 2020 @ 19:00    İstanbul

:

4. ANALYTECH Uluslararası Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı 16-18 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Analiz teknolojileri kapsamındaki uygulamalara donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki “teknoloji ve ihtisas fuarında” biraraya geliyorlar. Son derece geniş bir sektörel alana yayılan LAB endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar, Analitik ve Laboratuvar alanında eğitimden endüstriye, sağlıktan enerjiye, ürün geliştirmeden üretim proseslerine, Ar-Ge’den kalite kontrole, birbirinden farklı sektörel alanlar için geliştirdiği teknoloji ve bilgi birikimini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.
Analiz ve Laboratuvar sektörünün gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Kimyasallar, Kalite Kontrol Ölçümleme, Analiz Sistemleri, Tanı Sistemleri, Uygulamalar, Teknikler, Yazılımlar, Laboratuvar Cihazları, Otomasyon ve Robotik Sistemler, Ölçümleme, Test, Kalite Kontrol

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
16 Eylül 2020 @ 10:00
Bitiş:
18 Eylül 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.bioexpo.com.tr/analytech

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Akdeniz Tanıtım
E-posta:
info@yapex.com
Website:
www.akdeniztanitim.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar