Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

PaintExpo Eurasia

Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı

 25 Kasım 2021 - 27 Kasım 2021    İstanbul

:

PaintExpo Eurasia Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Avrasya’nın önde gelen Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia, güçlerini birleştirerek endüstriyel kaplama teknolojileri ve yüzey işlemleri sektöründe güçlü bir sinerji yaratıyor.

“6.Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia, 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Endüstriyel kaplama teknolojileri temel olarak otomotiv sektörü ve yan sanayisinde, demir yollarında, tersanelerde ve gemi sanayisinde, havacılık sektöründe, makine imalat sanayinde, metal ve levha işleme sektöründe, plastik işleme, beyaz eşya, mobilya, spor ve eğlence, metal ve cam cephe uygulamalarında, kapı ve pencere üretiminde, elektronik sektörü, ısıtma ve soğutma cihazlarının üretiminde ve ambalaj sanayisi gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Türkiye’de sanayi ve üretim hacminin hızlı gelişimi, özellikle de yaş boyama ve elektrostatik kaplama, uygulama sistemleri ve sprey tabancaları, yaş ve kuru boyalar, otomasyon ve besleme teknolojileri, temizlik ve ön uygulama, kurutma ve sertleştirme, çevre teknolojileri, basınçlı hava sistemleri, hava besleme ve egzoz arıtma, su arıtma, geri dönüşüm ve bertaraf, aksesuar, ölçüm ve test teknolojileri, kalite güvence, boya çıkarma, sözleşmeli kaplama hizmetleri alanlarındaki ilerlemeler kaplama sektöründe büyük bir büyüme ve gelişme ivmesi göstermektedir.

2019 Fuar İstatistikleri
48 yabancı firma olmak üzere toplam 150 katılımcı firmaya ev sahipliği yapan PaintExpo Eurasia 2019 katılımcı firmaların önemli iş bağlantıları kurmalarına ön ayak oldu. Eş zamanlı olarak gerçekleşen “Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia ve “Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı” Surtech Eurasia fuarlarını 3 gün boyunca 55 farklı ülkeden 411’i yabancı olmak üzere toplam 3186 sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuara en fazla yabancı ziyaretçi gelen ilk 10 ülke sırasıyla İran, Almanya, Cezayir, İtalya, Bulgaristan, Fransa, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Birleşik Krallık, Özbekistan oldu.

PaintExpo Eurasia’da yerinizi almayı unutmayın!
Siz de Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia’yı kaçırmayın!

Fuar Konusu

Endüstriyel Boyalar, Toz Boyalar, Boya Uygulama Ekipmanları ve Teknolojileri
Endüstriyel Yaş Boyalar, Toz Boya ve Coil Coating Sistemleri ve Ekipmanları, Otomasyon ve Konveyör Teknolojileri, Uygulama Sistemleri ve Boya Tanbancaları, Ölçüm ve Test Teknolojileri, Kalite Güvence

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo PaintExpo Eurasia

Detaylar

Başlangıç:
25 Kasım 2021
Bitiş:
27 Kasım 2021
Fuar Kategori:
Website:
http://www.paintexpo.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Artkim Fuarcılık
E-posta:
bilgi@artkim.com.tr
Website:
www.artkim.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar