Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar LeShow İstanbul Deri & Moda Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

LeShow İstanbul Deri & Moda Fuarı

20 Ocak 2022 - 22 Ocak 2022
İstanbul

Leshow İstanbul Uluslararası Deri & Moda Fuarı 20-22 Ocak 2022’de İstanbul Kongre Merkezi’nde üçüncü kez kapılarını açacak.

LeShow İstanbul Deri & Moda Fuarı

Fuar Detayları

Avrasya coğrafyasının prestijli dış giyim moda fuarları arasında yer alan LeShow İstanbul Uluslararası Deri ve Moda Fuarımızın İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açacaktır.

Bugüne kadar uluslararası kamuoyunda yarattığı yoğun ilgiyle ülkemizin küresel tanıtımı ile Türk deri ve dış giyim moda sektörünün uluslararası marka bilinirliği ve ihracat potansiyeline önemli katkılar sağlayan LeShow İstanbul fuarımız; 2022 yılında iştirakini hedeflediğimiz yaklaşık 150 katılımcı firma, 1.000 seçkin yabancı satın alıcı ve 10.000 profesyonel ziyaretçi ile tüm dünyayı derinden etkileyen Covid-19 pandemisinin neden olduğu mevcut ekonomik kriz ortamında da ilgili sektör paydaşlarına ve ihracatçılarımıza can suyu ve destek sağlamak üzere çok önemli bir ticari platform olacaktır.

Dünyaca ünlü “Mix & Match” hazır giyim moda fuarı konseptine sahip 3. LeShow Istanbul fuarımızda; deri, kürk ve hazır dış giyim modasının etkileyici üst düzey koleksiyonları ile ayakkabı, çanta, aksesuar, takı, bijuteri, triko, kaşmir ürünler, etik ve sürdürülebilir markaların lüks özel dikim kıyafet ve ürünleri sergilenecek, tüm katılımcı sponsor, katılımcı ve moda tasarımcılarına; özellikle Avrupa, Kuzey Amerika, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Kuzey-Orta Asya bölgesel pazarlarının kilit sektörel girişimcilerine yönelik eşsiz görünürlük ve verimli işbirliği fırsatları sunulacaktır.

Türkel Fuarcılık A.Ş. olarak; 3. LeShow İstanbul-2021 fuarımıza katılacak tüm sektör paydaşlarımız ile çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir. Bu kapsamda, İstanbul Kongre Merkezi/Harbiye ile birlikte, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. İstanbul Valiliği yetkilileriyle ile sürekli temas halindeyiz. Bu resmi makamlarca belirlenmiş genel toplum sağlığı yönerge ve kurallarına uygun olarak, fuarımız süresince tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize en güvenli sağlık ortamını sağlamak üzere, gerekli tüm modern sağlık ve hijyen önlemleri ile standartlarını sunacağız.

Dünyanın en yakın gelecekte küresel Covid-19 salgını ile başarılı bir şekilde mücadele ederek, sosyal ve ekonomik düzenin çok daha iyi şartlarla yeniden tesis edileceği inancıyla; deri ve dış giyim moda sektörünün kriz sonrası döneme başarılı geçişi için önemli bir katalizör görevi görecek LeShow İstanbul fuarımıza ilişkin değişmez hedefimiz; seçkin katılımcı markalarımızla, farklı coğrafyalardan fuarımızı ziyaret edecek sektörel satın alıcı profesyoneller arasında yeni ve verimli uluslararası iş birliktelikleri ile ticaret ortamını yaratmak olacaktır.

Sağlıkla birbirimize kavuşacağımız LeShow İstanbul  fuarımızda buluşmak dileğiyle…


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
LeShow İstanbul LeShow İstanbul Deri & Moda Fuarı
Başlangıç:
20 Ocak 2022
Bitiş:
22 Ocak 2022
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon