Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

LESHOW İSTANBUL: Deri & Moda Fuarı

 16 Ocak @ 09:00 - 18 Ocak @ 20:00    İstanbul

: /

2. LESHOW İSTANBUL Deri & Moda Fuarı 16-18 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Fuar Detayları

Deri, kürk ve tekstil moda endüstrilerinin en üst düzey markaları için, bugüne kadar tüketim potansiyelinden çok az yararlanılmış yeni hedef pazarlara açılan yeni küresel cazibe merkezi ve giriş kapısı konumundaki 2. LeShow İstanbul-2020 fuarımıza yönelik uluslararası ilgi ve heyecan giderek atıyor.
Dünyaca ünlü “Mix & Match” hazır giyim moda fuarı konseptine sahip 2. LeShow Istanbul-2020, tüm katılımcı sponsorlara, katılımcılara ve moda tasarımcılarına; özellikle Avrupa, Kuzey Amerika, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Kuzey-Orta Asya bölgesel pazarlarının kilit sektörel girişimcilerine yönelik eşsiz görünürlük ve irtibat kurma fırsatları sunuyor.
3 gün sürecek bu göz kamaştırıcı moda etkinliği sırasında; “Hazır Giyim” deri, kürk ve tekstil modasının etkileyici üst düzey koleksiyonları ile ayakkabı, çanta, aksesuar, takı, bijuteri, triko, kaşmir ürünler, etik ve sürdürülebilir markaların lüks özel dikim kıyafet ve ürünleri fuarda sergilenecektir. Fuarımızı dünyanın çeşitli bölgelerinden gelecek 15.000 seçkin iş insanın ziyaret etmesi hedeflenmektedir Ayrıca, ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Doğu, Kuzey ve Güney Amerika, Uzak Doğu, Orta Asya, Rusya ve BDT Ülkeleri bölgelerinden getirilecek 750 seçkin satın alıcı, ortak iş potansiyellerini geliştirmek üzere fuar katılımcısı tedarikçilerle buluşacaktır.

Fuar Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google

Detaylar

Başlangıç:
16 Ocak @ 09:00
Bitiş:
18 Ocak @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.leshowistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Türkel Fuarcılık
Telefon:
+90 (212) 284 23 00
E-posta:
info@turkel.com.tr
Website:
http://turkel.com.tr/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar