Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Istanbul CleanTech Expo

Endüstriyel Temizlik ve Hijyen Teknolojileri, Ekipman ve Malzemeleri Fuarı

 8 Nisan - 11 Nisan    İstanbul

: /

CleanTech Expo İstanbul Endüstriyel Temizlik ve Hijyen Teknolojileri, Ekipman ve Malzemeleri Fuarı 08-11 Nisan 2021 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Dünyada önemi gitgide artan temizlik ürünleri sektörü, hem sosyal hem ticari anlamda büyük bir pazar yaratıyor. Bu büyük pazarın bir parçası olmak için düzenlenecek olan İstanbul Cleantech Expo – Endüstriyel Temizlik ve Hijyen Teknolojileri, Ekipman ve Malzemeleri Fuarı, Türkiye’deki sektörün tek endüstriyel etkinliği olacak.

CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek olan fuar, CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından alanında Avrasya’nın en başarılı ticari platformu olma hedefiyle hazırlanacak.

Zincir marketleri ve yüksek hacimli ürün tedariği yapan profesyonel alıcıları sektör uzmanlarıyla bir araya getirecek olan Cleantech, temizlik ve hijyen alanındaki tüm ürün, sistem ve süreçlerin tanıtılacağı ideal platformu sunarak sektörün büyümesine imkan sağlayacak.

Temizlik ürün ve teknolojilerindeki yeniliklere odaklanan fuar, güncel uygulama ve çözümleri sunmanın yanı sıra dünyadaki öneli gelişmelerin paylaşılacağı seminer ve etkinliklerle de hem katılımcı hem de ziyaretçi firmaları rakiplerinden bir adım öne taşıyacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
8 Nisan
Bitiş:
11 Nisan
Fuar Kategori:
,
Website:
http://istanbulmedicalshow.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar