Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

ICCI Enerji ve Çevre Fuarı

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı

 16 Mart 2022 @ 08:30 - 18 Mart 2022 @ 18:00    İstanbul

:

ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı 16-18 Mart tarihleri arasında İstanbul FuarMerkezi’nde yapılacaktır.

Fuar Detayları

Son 15 yılda özelleştirme ihaleleri dahil 95 milyar dolar yatırım yapılarak büyüme sürecinin ilk etabını büyük oranda tamamlayan enerji piyasamız, artık gelişme ve olgunlaşma sürecine girdi. Bu süreç, finansal sürdürülebilirliğin sağlanacağı, likidite ve derinliğin artacağı, yatırımların yeniden ivmeleneceği bir değişim ve dönüşüm sürecini de başlattı. Büyüme sürecinin ilk etabını tamamlayan Türkiye enerji piyasası, Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü OECD’nin en büyük onuncu enerji piyasası konumuna geldi. Büyüklük bakımından elektrik piyasası dördüncü, doğal gaz piyasası da üçüncü sıraya yükseldi. Elektrik piyasası, her yıl yaklaşık 25 milyar dolar cirosu ile GSMH’ya 36 milyar dolar civarında katkı sağlayarak, Türkiye’nin en büyük değer zincirlerinden birini oluşturdu.

Dünya enerji piyasasının belki de en sıcak coğrafyasında yer alan Türkiye’nin, kısa vadede bölgesel ticaret olanaklarını arttırması, yeni yatırımlarla enerji endüstrisini büyütmesi ve teknolojik dönüşümü piyasasına entegre etmesi bekleniyor.
Bu bağlamda bizler de ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı olarak, verimli, etkin, saygın ve kaliteli bir iletişim ve etkinlik platformu oluşturarak bu büyüme ve gelişme sürecinin son 25 yılına sağladığımız katkıyı, gelecekte de sürdürmek üzere çok yoğun çalışıyoruz.

Global ölçekteki yüksek tecrübemizin katkıları ve dünya enerji piyasasındaki trendlere ilişkin birikimimizin verdiği güçle, piyasadaki tüm unsurları bir araya getiren fuarımız ve entelektüel içeriğe odaklı konferansımız için 2022 yılı takvimini şimdiden belirlemenin mutluluğunu ve heyecanını sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nın 26’ncısı, 16-18 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl ‘enerji piyasasındaki değişim ve dönüşüm’ teması ile düzenlenen ve 45 ülkeden 15 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlayan ICCI, gelecek yıl ‘İklim Değişikliğine Duyarlı Sürdürülebilir, Verimli Enerji Dönüşümü’ temasıyla düzenlenecek ve sürpriz yeniliklerle yine sizler için değerler yaratacak.
Her yıl yeni bir vizyonla enerji piyasasında büyük bir sinerji oluşturan ICCI 2022’de sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

İçten Saygılarımızla,
ICCI Ekibi

Fuar Konusu

Enerji Üretimi, İletimi ve Dağıtımı
Enerji Üretim Sistemleri, Elektrik İletim ve Dağıtım Sistemleri, Enerji Verimliliği, Yenilenebilir ve Konvansiyonel Enerji Teknolojileri, Akıllı Şebekeler, Dijitalizasyon, Endüstri 4.0, Elektrikli Araçlar, Enerji Depolama ve Çevre Teknolojileri

Fuar Sektörü

Enerji Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çevre Fuarı Enerji Fuarı Enerji ve Çevre Fuarı ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
16 Mart 2022 @ 08:30
Bitiş:
18 Mart 2022 @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
https://icci.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Sektörel Fuarcılık
E-posta:
bilgi@sektorelfuarcilik.com
Website:
www.icci.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar