Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar CNR PROMEXPO
  • Bu fuar geçti.
:

CNR PROMEXPO

6 Ekim 2021 @ 10:00 - 9 Ekim 2021 @ 20:00
İstanbul

Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMEXPO, 8–11 Ekim 2020 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de 33. kez kapılarını açıyor.

CNR PROMEXPO

Fuar Detayları

Kendi alanında Türkiye’nin tek uluslararası fuarı özelliği ile yılladır sektörün ticaretine katkı sağlayan Promoexpo, dünyanın en büyük 3 promosyon ve hediyelik eşya fuarından biri olarak, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

20 bin uluslararası satın almacı, 10 binlerce promosyon ürünü için, Türkiye’nin promosyon ve hediyelik eşya fuarı Promoexpo’ya gelecek. Promosyon sektöründeki tüm yenilikler ve gelişmelerin sergileneceği fuarda bu yıl, yenilenebilir ve doğa dostu ürünler ön planda olacak.

Kapılarını 500’ün üzerinde markası ile açacak olan fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Promotürk Derneği’nin işbirliği ile düzenlenecek. Avrupa, Orta ve Uzak Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri’nden satın almacıları ağırlayacak Promoexpo, oluşturacağı ticaret hacmi ile katılımcı firmalarına, bu yılı ticari kayıp yaşamadan kapatmaları için önemli bir fırsat sunacak.


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
6 Ekim 2021 @ 10:00
Bitiş:
9 Ekim 2021 @ 20:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon