Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Beauty Eurasia
:

Beauty Eurasia

Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı
12 Haziran Çarşamba @ 10:00 - 14 Haziran Cuma @ 20:00
İstanbul Fuar Merkezi

Beauty Eurasia – Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı sektörün ilgilileri ile İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de buluşuyor.

Beauty Eurasia

Fuar Detayları

Avrasya bölgesindeki kozmetik sektörünün en büyük ticari platformu olarak bilinen ve Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia, Türkiye ve dünyadaki sektör profesyonellerine yönelik yeni iş ve ortaklık fırsatlarıyla oldukça verimli bir fuar deneyimi sunuyor.

374 katılımcıya ve yaklaşık 12.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, sunduğu ürün ve hizmetlerle Türkiye’de kozmetik sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye’de ve Avrasya bölgesinde benzerleri arasında öncü konumda olan ve önde gelen kişisel bakım ve kozmetik markalarını bir araya getiren BeautyEurasia bu yıl da bu geleneği sürdürdü. Fuarda 36 ülkeden 374 markanın ürünleri sergilendi.

3 gün süren fuar boyunca sektöre dair birçok önemli konu, panel ve oturumlarla derinlemesine tartışıldı. Güzellik trendleri, marka sürdürülebilirliği, franchising ve perakende zinciri fırsatlarının yanı sıra yasadışı kozmetik ürünleriyle savaş da ele alınan konular arasındaydı. Fuarın son günü gerçekleşen renkli saç şovları da ziyaretçilerden büyük ilgi topladı.

Önemli B2B etkinliği
Bir B2B etkinliği olarak konumunu güçlendiren BeautyEurasia 2019, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Uluslararası Alım Heyeti Programının yanı sıra yeni bir VIP Alım Heyeti Programına da ev sahipliği yaparak üreticilere ve tedarikçilere etkili ağ kurma olanakları sundu.

Fuar Konusu

Renkli Kozmetik, Parfüm, Kişisel Bakım, Ecza, Dermokozmetik, SPA, Kuaför, Güzellik Salonu, Temizlik, Ambalaj, Hammadde, Makine, PrivatelabelDiğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Beauty Eurasia Güzellik Fuarı Kozmetik Fuarı Kuaför Fuarı
Başlangıç:
12 Haziran Çarşamba @ 10:00
Bitiş:
14 Haziran Cuma @ 20:00
Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy
İstanbul, Bakırköy 34149 Türkiye
+ Google Haritalar
(0212) 468 52 00
Mekan sitesine git
İstanbul, Türkiye + Google Haritalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon