Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Beauty Eurasia

Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı

 15 Haziran 2022 @ 10:00 - 17 Haziran 2022 @ 20:00    İstanbul

: /

Beauty Eurasia – Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı sektörün ilgilileri ile İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de buluşuyor.

Fuar Detayları

Avrasya bölgesindeki kozmetik sektörünün en büyük ticari platformu olarak bilinen ve Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia, Türkiye ve dünyadaki sektör profesyonellerine yönelik yeni iş ve ortaklık fırsatlarıyla oldukça verimli bir fuar deneyimi sunuyor.

374 katılımcıya ve yaklaşık 12.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, sunduğu ürün ve hizmetlerle Türkiye’de kozmetik sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye’de ve Avrasya bölgesinde benzerleri arasında öncü konumda olan ve önde gelen kişisel bakım ve kozmetik markalarını bir araya getiren BeautyEurasia bu yıl da bu geleneği sürdürdü. Fuarda 36 ülkeden 374 markanın ürünleri sergilendi.

3 gün süren fuar boyunca sektöre dair birçok önemli konu, panel ve oturumlarla derinlemesine tartışıldı. Güzellik trendleri, marka sürdürülebilirliği, franchising ve perakende zinciri fırsatlarının yanı sıra yasadışı kozmetik ürünleriyle savaş da ele alınan konular arasındaydı. Fuarın son günü gerçekleşen renkli saç şovları da ziyaretçilerden büyük ilgi topladı.

Önemli B2B etkinliği
Bir B2B etkinliği olarak konumunu güçlendiren BeautyEurasia 2019, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Uluslararası Alım Heyeti Programının yanı sıra yeni bir VIP Alım Heyeti Programına da ev sahipliği yaparak üreticilere ve tedarikçilere etkili ağ kurma olanakları sundu.

Fuar Konusu

Renkli Kozmetik, Parfüm, Kişisel Bakım, Ecza, Dermokozmetik, SPA, Kuaför, Güzellik Salonu, Temizlik, Ambalaj, Hammadde, Makine, Privatelabel

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Beauty Eurasia Güzellik Fuarı Kozmetik Fuarı Kuaför Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
15 Haziran 2022 @ 10:00
Bitiş:
17 Haziran 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.beautyeurasia.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

HYVE Fuarcılık A.Ş.
Telefon:
+90 212 266 7010
Website:
http://turkey.hyve.group/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar