Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Adhesive & Bonding Eurasia
  • Bu fuar geçti.
:

Adhesive & Bonding Eurasia

Yapıştırıcılar, Dolgu Maddeleri Üretim ve Uygulama Ekipmanları Fuarı
4 Ekim 2023 @ 10:00 - 6 Ekim 2023 @ 19:00
İstanbul

Adhesive & Bonding Eurasia – Yapıştırıcılar, Dolgu Maddeleri Üretim ve Uygulama Ekipmanları Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Adhesive & Bonding Eurasia

Fuar Detayları

Yapıştırıcı sektörü, gerek endüstride gerekse günlük yaşamda insanların ihtiyacı olan, çeşitli kimyasallar kullanılarak üretilen tüm yapıştırıcı ürünleri kapsamaktadır.

Yapıştırıcı üreten firmaların, yarattıkları katma değer ekonomide önemli bir yer tutmaktadır. Günümüzde, küçük bir ambalajdan otomobile; beyaz eşyadan mobilya sektörüne kadar her üründe bir ya da daha fazla tip yapıştırıcı kullanılmaktadır.
Özellikle son beş yılda yüksek teknolojili ürünlere artan talep, diğer ülkelerle rekabetin artmasına ve paralel olarak sektörün de daha kaliteli ve rekabetçi ürünler üretmesine neden olmuştur.

Sektör ihracatı, genellikle doğu Avrupa ülkelerine yapılmaktadır ve yıllık yaklaşık 180 milyon dolar civarındandır. Başlıca ihracat pazarları Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleridir.

2006 yılından bu yana sadece Kimya Sektörü’ne ihtisas fuarları düzenleyen Artkim Fuarcılık, sektöre toplam 12 farklı ihtisas fuarı kazandırmış profesyonel bir organizasyon şirketidir.

Yapıştırıcı ve birleştirme sektörüne yönelik, yurt dışında halihazırda pek çok ülkede ihtisas fuarları düzenlenmektedir. Ancak ülkemizde henüz
sadece bu sektöre yönelik ihtisas fuarı bulunmamaktadır.

Her sene birden fazla, farklı sektörlerin fuarlarına katılım göstermek durumunda kalan yapıştırıcı üreticilerinin de kendi fuarlarının düzenlenmesi ile ilgili talepleri ve firmamıza gelen öneriler, sektörün ihtisas fuarı Adhesives & Bonding Eurasia Fuarı’nın temellerini atarak; sektörün en önemli ihtiyaçlarından birine cevap veriyor olacaktır.

“ Adhesives & Bonding Eurasia”, sektördeki yeni teknolojilerin, inovatif ürünlerin, Ar&Ge çalışmalarının, üretimdeki yeniliklerin sergileneceği ve en önemlisi bilgi aktarımının sağlanarak; fuar esnasında yurt içi ve yurt dışından gelen profesyonel ziyaretçilere bu Global Platformda Sektör ürünlerinin kalitesi ve rekabetçiliğinin ön plana çıkarılacağı en önemli etkinlik olacaktır.

Sadece Yapıştırıcı Sektörü’ne ait ihtisas fuarımız “Adhesives & Bonding Eurasia” lansmanı için tüm sektör mensuplarının desteği bizleri onurlandıracaktır.

Fuar Konusu

Yapıştırıcılar, Dolgu Malzemeleri ve Yapıştırma Teknolojileri
Çeşitli Yapıştırıcı ve Dolgu Malzemeleri, Basınca Duyarlı Yapıştırıcılar, Isıtılarak Yapıştırılan Basınca Duyarlı Yapıştırıcılar, Yapıştırıcı ve Dolgu Malzemeleri Kimyasalları ve Hammadeleri, Yapıştırıcılar için Test ve Analitik Servisler


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Adhesive & Bonding Eurasia
Başlangıç:
4 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
6 Ekim 2023 @ 19:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon