Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

MÜSİAD Expo Fuarı

MÜSİAD EXPO Müsiad Ticaret Fuarı

 18 Kasım @ 10:00 - 21 Kasım @ 20:00    İstanbul

: /

MÜSİAD EXPO 2020 Müsiad Ticaret Fuarı 18-21 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Fuar Detayları

Yenilikleri kucaklayan ve global trendleri takip eden MÜSİAD EXPO Fuarı, dünya çapında destek ve talep görmektedir. Birçok farklı sektörden katılımcıyı ağırlayan MÜSİAD EXPO Fuarında düzenlenen organizasyonlar, paneller ve ikili iş görüşmeleri ile Türkiye’nin ticari bağları gelişmektedir. MÜSİAD’ın ve ülkemizin dünya pazarlarındaki etkinliği artmaktadır.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Müstakil Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan MÜSİAD EXPO 2020 Fuarı, 18-21 Kasım 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Her yıl giderek artan katılımcı sayısı ve sektör çeşitliliğiyle MÜSİAD EXPO 2020 Fuar’ı ticareti desteklemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Yenilikleri kucaklayan ve global trendleri takip eden Fuar, dünya çapında destek ve talep görüyor.

Birçok farklı sektörden katılımcıyı ağırlayacak olan MÜSİAD EXPO 2020 Fuarı’nda düzenlenecek olan organizasyonlar, paneller ve ikili iş görüşmeleri ile Türkiye’nin ticari bağlarının genişlemesi hedeflenmektedir.Fuar Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Ticaret

Detaylar

Başlangıç:
18 Kasım @ 10:00
Bitiş:
21 Kasım @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.musiadexpo.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar