Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Foam Eurasia
  • Bu fuar geçti.
:

Foam Eurasia

Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı
4 Ekim 2023 @ 10:00 - 6 Ekim 2023 @ 19:00
İstanbul

Foam Eurasia – Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Foam Eurasia

Fuar Detayları

“Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı” Foam Eurasia 4-6 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Otomotiv, mobilya, inşaat, yatak, spor, eğlence, ambalaj, medikal üretim süreçlerinin en önemli girdilerinden biri olan teknik köpük sektörü, Foam Eurasia 2023 fuarında en son teknolojilerini sergilemeye hazırlanıyor. Foam Eurasia, tüm köpük tedarik zincirinin yanı sıra teknik köpük ürünleri ve teknolojileri üreticileri, hammadde ve yardımcı ürünleri ve alıcıları için Türkiye ve MENA bölgesinin en önemli ihtisas ticari fuarı olacak.

Köpük üretiminde en son yenilikleri ve teknolojileri sağlamak, pazar trendlerini takip etmek ve endüstri profesyonelleri ile iletişim kurmak için eşsiz bir fırsat sunacak Foam Eurasia fuarında sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler, en yeni sert ve esnek köpük çözümlerine ulaşabilecekler. Foam Eurasia köpük üreticilerinin tedarik ve satış zincirlerini geliştirecek, mevcut ve potansiyel alıcılarla buluşmalarını sağlayan bir platform olacak.

Katılımcılarına, yüz yüze görü­şmelerle ve demonstrasyonlarla yeni çözüm ve teknolojilerin mevcut ve potansiyel müş­terilerine tanıtma, üretim hedeflerini arttırma, tedarik zincirlerini geliş­tirmeleri için yeni fırsatlar ve yeni ticari ağlar kurma olanağı sağlayacak olan Foam Eurasia; yeni anlaşmalar, yeni açılımlar ve yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Özellikle Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar, Rusya ve CIS ülkelerinden, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika’dan sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin Foam Eurasia’ya büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Sektörün Avrasya’daki ilk ve tek platformunda yer almak istiyorsanız Foam Eurasia 2023’i kaçırmayın!

Fuar Konusu

Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojisi
Teknik Köpük Üreticileri, Köpük Rulo Stok/Levhalar, Yapıştırıcı ve Dolgu Malzemeleri, Kimyasal Hammaddeler, Kesim Makineleri, Köpük Delme Makineleri, Laminasyon Makineleri, Kalıp Ekipmanları, Proses Makineleri, Geri Dönüşüm Ekipmanları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Foam Eurasia Foam Eurasia 2021 Foam Eurasia 2022 Köpük Endüstrisi Fuarı Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı
Başlangıç:
4 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
6 Ekim 2023 @ 19:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon