Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Foam Eurasia

Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı

 25 Kasım 2021 - 27 Kasım 2021    İstanbul

:

Foam Eurasia – Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Foam Eurasia Teknik Köpük Sektörünü Buluşturmaya Hazırlanıyor
“Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı” Foam Eurasia 25-27 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Otomotiv, mobilya, inşaat, yatak, spor, eğlence, ambalaj, medikal üretim süreçlerinin en önemli girdilerinden biri olan teknik köpük sektörü, Foam Eurasia 2021 fuarında en son teknolojilerini sergilemeye hazırlanıyor. Foam Eurasia, tüm köpük tedarik zincirinin yanı sıra teknik köpük ürünleri ve teknolojileri üreticileri, hammadde ve yardımcı ürünleri ve alıcıları için Türkiye ve MENA bölgesinin en önemli ihtisas ticari fuarı olacak.

Köpük üretiminde en son yenilikleri ve teknolojileri sağlamak, pazar trendlerini takip etmek ve endüstri profesyonelleri ile iletişim kurmak için eşsiz bir fırsat sunacak Foam Eurasia fuarında sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler, en yeni sert ve esnek köpük çözümlerine ulaşabilecekler. Foam Eurasia köpük üreticilerinin tedarik ve satış zincirlerini geliştirecek, mevcut ve potansiyel alıcılarla buluşmalarını sağlayan bir platform olacak.

Avrasya’nın ilk ve tek köpük endüstrisi ihtisas fuarında yerinizi alın!
Katılımcılarına, yüz yüze görü­şmelerle ve demonstrasyonlarla yeni çözüm ve teknolojilerin mevcut ve potansiyel müş­terilerine tanıtma, üretim hedeflerini arttırma, tedarik zincirlerini geliş­tirmeleri için yeni fırsatlar ve yeni ticari ağlar kurma olanağı sağlayacak olan Foam Eurasia; yeni anlaşmalar, yeni açılımlar ve yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Özellikle Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar, Rusya ve CIS ülkelerinden, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika’dan sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin Foam Eurasia’ya büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Fuar Konusu

Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojisi
Teknik Köpük Üreticileri, Köpük Rulo Stok/Levhalar, Yapıştırıcı ve Dolgu Malzemeleri, Kimyasal Hammaddeler, Kesim Makineleri, Köpük Delme Makineleri, Laminasyon Makineleri, Kalıp Ekipmanları, Proses Makineleri, Geri Dönüşüm Ekipmanları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Foam Eurasia Foam Eurasia 2021 Foam Eurasia 2022 Köpük Endüstrisi Fuarı Köpük Endüstrisi İhtisas Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
25 Kasım 2021
Bitiş:
27 Kasım 2021
Fuar Kategori:
Website:
http://www.foameurasia.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Artkim Fuarcılık
E-posta:
bilgi@artkim.com.tr
Website:
www.artkim.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar