Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Beautylife Expo Van Fuarı
:

Beautylife Expo Van Fuarı

Estetik Güzellik Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarı
2 Haziran Pazar @ 10:00 - 4 Haziran Salı @ 19:00
Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi

Beautylife Expo Van Estetik Güzellik Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarı sektörün ilgileriyle Van Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşuyor.

Beautylife Expo Van Fuarı

Fuar Detayları

4. VAN GÜZELLİK KOZMETİK FUARI
2-4 HAZİRAN 2024

Doğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olan Van’da güzellik sektörü 4’üncü kez bir araya geliyor. Us Fuar’ın güzellik sektöründeki etkin deneyimiyle gerçekleştirilecek Beauty Life Van Güzellik Kozmetik Fuarı, 02-04 Haziran 2024 tarihleri arasında Van Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Medikal, estetik, dermatoloji, kozmetik, makyaj, spa, wellness, fitness, profesyonel tırnak, el ayak, saç bakım, saç kaynak, lazer ve zayıflama ekipman ve ürünlerinin sergileneceği fuarda özel showlar ve eğitimler yer alacak.

YERİNİZİ ALMAK İÇİN ACELE EDİN
Van’ın yanı sıra çevre kentler, İran, Azerbaycan ve Irak’tan ziyaretçilere yönelik davet organizasyonlarının gerçekleştirileceği ‘Beauty Life Van Güzellik Kozmetik Fuarı’na doktorlar, dermatologlar, güzellik uzmanları, kuaförler, estetik güzellik merkezleri temsilcileri ilgi gösterecek.
Ulusal ve uluslararası markaların ürünleri ve sektördeki yeniliklerin sergileneceği Beauty Life Van’ başta Van Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere ilgili kuruluşların iş birliğiyle gerçekleştirilecek.

Fuar Konusu

Güzellik & Bakım, Saç, Kozmetik, Spa & Sağlık ve Parfümeri Estetik
Medikal Estetik Dermatoloji Ürün ve Ekipmanları, Renkli Kozmetik, Kuaför Güzellik Salonu, Cilt Bakımı, Kozmetik ve Cihaz Ürünleri, Saç Bakım Ürünleri, SPA, Dermo Kozmetik, Zayıflama ÜrünleriDiğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Beautylife Expo Beautylife Expo Van Fuarı Estetik Güzellik Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarı Van Estetik Güzellik Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarı Van Güzellik Fuarı
Başlangıç:
2 Haziran Pazar @ 10:00
Bitiş:
4 Haziran Salı @ 19:00
Şemsibey OSB, 65040 Tuşba
Van, Tuşba Türkiye
+ Google Haritalar
04322158180

Van

Şerefiye Mah, 65100 Van Merkez
Van, 65100 Türkiye
+ Google Haritalar
(0432) 214 96 44
Mekan sitesine git

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon