Promosyon sektörünün yeni fuar projesi PromoGift için imzalar atıldı

Tarsus Turkey Fuarcılık, Promosyon ve Matbaa Sanayici İş adamları Derneği’nin (PROMASİAD) iş birliğinde Promogift İstanbul isimli yeni bir fuar projesini hayata geçiriyor. İlk olarak 2019 yılında SIGN İstanbul içinde “Promosyon Sokağı” olarak başlayan, gördüğü yoğun ilgi üzerine sonraki fuarlarda da tekrarlanan projenin, bir adım daha ileri taşınarak 2023 senesinde ayrı bir fuar haline gelmesi kararlaştırıldı. Bu yıl 8-11 Eylül tarihlerindeki Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul içinde özel bir alan olarak projelendirilecek olan Promogift İstanbul, 2023’te ayrı bir organizasyon olarak fuar takvimindeki yerini alacak.

Tarsus Turkey Genel Müdürü Aytemur; “Promogift İstanbul, sektörün büyüme isteğinden doğdu”

Yeni projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur; “PROMASİAD ile 3 yıl önce SIGN İstanbul fuarının içinde Promosyon Sokağı’nı kurarak başlayan iş birliğimiz, bugün artık hem derneğin hem de sektörün büyüme isteği ile uluslararası nitelikte yeni bir fuar projesini ortaya çıkardı. PROMASİAD ile birlikte düzenleyeceğimiz Promogift İstanbul’un çalışmalarına başladık. Organizasyon, bu yıl SIGN İstanbul fuarının içinde ayrı bir salonda özel alan olarak hayata geçirilecek. 2023 ile birlikte ayrı bir fuar olarak sektördeki yerini alacak” dedi.

PROMASİAD Başkanı Karatemiz; “İşbirliğimizi, uluslararası fuar boyutuna taşımaya hazırlanıyoruz”

PROMASİAD Kurucu Genel Başkanı Ömer Karatemiz ise açıklamasında; “Genç bir dernek olan PROMASİAD ile SIGN İstanbul fuarının iş birliği, sektörün de ihtiyacına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz planlı çalışmalar neticesinde uluslararası boyutta bir organizasyon haline geliyor. Bu yıl SIGN İstanbul içerisinde ayrılan özel bir salonda sektörün paydaşlarına ev sahipliği yapacak olan Promogift İstanbul, 2023 senesinde ayrı bir fuar kimliğine kavuşacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir