WIN EURASIA 2023 Ziyaretçi Kayıtları Başladı

‘Endüstri Gelecekle Buluşuyor’ mottosu ile bugünün ve geleceğin çığır açan trendleri, yeni nesil teknolojiler ve çözümlerin tanıtılacağı, Bölgenin lider endüstri fuarı WIN EURASIA, 7-10 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor!

WIN23 | İmalat Sektörü Tek Çatı Altında

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda; 6 salon ve 27 bin m2 net alanda ‘Enerji, Elektrik & Elektronik Teknolojileri’, ‘Kaynak ve Robotik Kaynak Teknolojileri’, ‘Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi & İntralojistik Çözümleri’, ‘Endüstriyel Üretim Makinaları’ ve Endüstriyel ve Robotik Otomasyon & Akışkan Gücü Sistemleri’ sektörlerine dair en yeni ve inovatif ürünler sergilenecek.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Bölgenin En Büyük Sektör Fuarı: Avrasya’nın her yıl gerçekleştirilen lider uluslararası endüstri fuarı WIN EURASIA, 2022 yılında 92 ülkeden 35.728 ziyaretçiyi ağırladı.

Yüksek Ziyaretçi Memnuniyet Oranı: WIN EURASIA ziyaretçilerinin %86’sı fuardan memnun olarak ayrıldı. Ziyaretçilerin %96’sı ise WIN EURASIA’yı 2023 yılında yeniden ziyaret etmeyi planlıyor.

Geleceği Deneyimleme İmkanı: Endüstriyel etkinlikler, Endüstri 5.0 Tema Alanı, konferanslar, seminerler, şirket ve ürün sunumları, paneller, özel tematik etkinlikler ile endüstrinin geleceğine tanıklık edin!

İlgili Fuar

10788468
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

WIN EURASIA ile ilgili detaylar için fuar takvimine göz atabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Bırakın

Avatar