WIN EURASIA 2023 Ziyaretçi Kayıtları Başladı

‘Endüstri Gelecekle Buluşuyor’ mottosu ile bugünün ve geleceğin çığır açan trendleri, yeni nesil teknolojiler ve çözümlerin tanıtılacağı, Bölgenin lider endüstri fuarı WIN EURASIA, 7-10 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor!

WIN23 | İmalat Sektörü Tek Çatı Altında

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda; 6 salon ve 27 bin m2 net alanda ‘Enerji, Elektrik & Elektronik Teknolojileri’, ‘Kaynak ve Robotik Kaynak Teknolojileri’, ‘Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi & İntralojistik Çözümleri’, ‘Endüstriyel Üretim Makinaları’ ve Endüstriyel ve Robotik Otomasyon & Akışkan Gücü Sistemleri’ sektörlerine dair en yeni ve inovatif ürünler sergilenecek.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Bölgenin En Büyük Sektör Fuarı: Avrasya’nın her yıl gerçekleştirilen lider uluslararası endüstri fuarı WIN EURASIA, 2022 yılında 92 ülkeden 35.728 ziyaretçiyi ağırladı.

Yüksek Ziyaretçi Memnuniyet Oranı: WIN EURASIA ziyaretçilerinin %86’sı fuardan memnun olarak ayrıldı. Ziyaretçilerin %96’sı ise WIN EURASIA’yı 2023 yılında yeniden ziyaret etmeyi planlıyor.

Geleceği Deneyimleme İmkanı: Endüstriyel etkinlikler, Endüstri 5.0 Tema Alanı, konferanslar, seminerler, şirket ve ürün sunumları, paneller, özel tematik etkinlikler ile endüstrinin geleceğine tanıklık edin!

İlgili Fuar

Win Eurasia


WIN EURASIA ile ilgili detaylar için fuar takvimine göz atabilirsiniz.

One thought on

WIN EURASIA 2023 Ziyaretçi Kayıtları Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir