Türkiye’de ilk fuar Bursa İnegöl’de gerçekleştirilecek

MODEF Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, pandemi sürecinin ardından Türkiye’de ilk fuar organizasyonunun İnegöl Mobilya fuarı olacağını belirterek, fuarın tedbirler alınarak 20-25 Temmuz tarihleri arasında açık kalacağını kaydetti.

Dün MODEF fuar alanında yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla bir basın toplantısı düzenlenen MODEF Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Koronavirüs sürecinin yeni normal sürecine girdiğimiz 1 Haziran’dan itibaren ekonomiyle alakalı çok ciddi piyasalarda bir canlanma baş gösterdi. Bundan çok memnunuz. 43. İnegöl Mobilya Fuarımızı 6-11 Nisan tarihleri arasında düzenleme kararını almıştık ancak Kovid19 süreci başladığından dolayı 6-11’de düzenlememiz gereken İnegöl Mobilya Fuarının ileri tarihe ertelenmesiyle ilgili Sağlık Bakanlığımız, Bilim Kurulumuz ve yetkililerin tavsiyesiyle ötelemiştik. Birçok sektör 1 Haziran’dan sonra girilen yeni normal sürece geçerek faaliyetlere başladılar. Fuar tarihi de İnegöl kamuoyu tarafından merakla beklenmekteydi. İnegöl Mobilya Fuarı, şehrimize en büyük katkıyı sağlayan organizasyonlardan bir tanesidir” dedi.

SAĞLIK BAKANLIĞIMIZIN TÜM ŞARTNAME VE KURALLARINA UYULACAK

Uğurdağ, “İnşallah ülkemizde ve özellikle şehrimizde bundan sonraki süreçte Kovid19 ile mücadele sürecini gevşetmeden bu süreci en az sıkıntılı şekilde geçiririz. Bu bağlamda şehrimizin büyük ihtiyaç duyduğu 43. İnegöl Mobilya Fuarını, 20-25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. Nisan fuarı olması hasebi ile bu iç piyasa fuarımız ama dış piyasa çalışmalarımız da gerçekleşiyor. Katılımcılarımızla sözleşmelerimizi gerçekleştirmiş, ücrette 2 ay öteleme gerçekleştirmiştik. Yarın sabahtan itibaren 43. İnegöl Mobilya Fuarımızla ilgili reklam ve tanıtım organizasyonlarımıza başlayacağız. Dünya mobilya sektörünü 20-25 Temmuz tarihlerinde İnegöl’de buluşturacağız. Tarihimizin İnegöl’e ve İnegöl ekonomisine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tüm hijyen ve sağlık kurallarına uyarak bu süreci atlatmamız gerekiyor. Bizler de bu fuara çok ciddi şekilde hazırlanacağız. Sağlık Bakanlığımızın tüm şartname ve kurallarına uyulacak. Herkesin gönlü rahat olsun, çalışmalarımızı en profesyonel şekilde ortaya koyacağız” diye konuştu.

İlgili Fuar

MODEF EXPO İnegöl Mobilya Fuarı


İnegöl Mobilya Fuarı ile ilgili detaylar için fuar takvimine göz atabilirsiniz.


kaynak: Bursa Hakimiyet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir