Istanbul Jewelry Show Mayıs Ayına Ertelendi

25-28 Mart 2021’de düzenlenmesi planlanan Istanbul Jewelry Show fuarı, mevcut koşullar göz önüne alınarak 27-30 Mayıs 2021 tarihlerine ertelendi.

Organizasyon yetkilileri tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Detaylı bir değerlendirmenin ardından, 25-28 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan Istanbul Jewelry Show Mart Fuarı için yeni bir tarih belirlemeye karar verdik. Fuarımız 27-30 Mayıs 2021’de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Informa etkinlik sağlığı ve güvenliği standartlarını içeren ve sektörde bilinen AllSecure Standlarını kullanarak etkinliklerini başarılı ve güvenli bir şekilde yürütmeye devam ederken, uluslararası seyahat konusundaki belirsizliklerin devam etmesi nedeniyle Istanbul Jewelry Show Mart fuarının, 27-30 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenmesinin daha başarılı bir fuar gerçekleştirebilmek adına en doğru karar olduğuna inanıyoruz.

Her zamanki gibi önceliğimiz, fuarımız için belirlediğimiz ve sizlerin de bizlerden haklı olarak beklediği gibi, sektörün bir araya gelerek maksimum faydayı sağlayabileceği, başarılı, verimli ve yüksek stantdartlara sahip bir fuar gerçekleştirebilmektir.”

İlgili Fuar

Istanbul Jewelry Show


Istanbul Jewelry Show 2021 ile ilgili detaylar için fuar takvimine göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir