Dijital dönüşümün şifreleri ZuchXTalks’ta konuşulacak!

Ev ve mutfak eşyaları ticaretinde, dijital dönüşümün şifreleri ZuchXTalks’ta

Ev ve mutfak eşyaları endüstirisinin ödüllü ve yeni lansman ürünlerini dünyayla buluşturacak olan Uluslararası Zuchex, bu yıl ilk kez ZuchXTalks etkinliğine de ev sahipliği yapıyor. 14-16 Eylül tarihlerinde üç gün sürecek E-Ticaret ve E-İhracat temalı organizasyonda, her biri alanının uzmanı isimleri, ev ve mutfak eşyaları sektörüne yönelik dijital dönüşümün püf noktalarını anlatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliği takip edenler, e-ticaret alanında başarının sırlarını sektörün öncülerinden dinleyerek, e-ticaret ve e-ihracat ile işlerini nasıl büyütebileceklerini öğrenebilecekler. ZuchXTalks, E-ticaret dünyasındaki çeşitli iş modelleri ve B2B stratejileri konusunda da katılımcılarının ufkunu genişletecek.

40 uzman konuşmacı 30 farklı sunum

Üç gün boyunca 40 konuşmacının 30’a yakın sunum gerçekleştireceği ZuchXTalks’ın “Kobiler Dijitalleşiyor” başlıklı ilk gün oturumlarında Türkiye’deki e-ticaret sektörünün önde gelen isimleri deneyimlerini paylaşacak. 15 Eylül tarihli ikinci gün oturumlarında ise “E-İhracatla Globale Açılıyoruz” teması konuşulacak. Etkinliğin üçüncü ve son gününde “Türkiye’de ve Dünyada Perakende ve E-Ticaret” konulu oturumlar ve “İnovatif Tasarım Konuşmaları” bölümü olacak. Bu bölümde, akademisyenler ve tasarımcılar, endüstriyel tasarımdaki yeni stratejiler, yapay zeka ve tasarım, Sürdürülebilirlik, gelenekselin inovatif tasarıma dönüşümü gibi konular üzerine sunum ve paneller gerçekleştirecek.

Yenitoptanci.com’un etkinlik partneri olarak yer aldığı ZuchXTalks 2023’te, Bir Fatura, Digital Exchange, Kolay Sipariş, Oplog ve Ticimax markaları Gold sponsor, The Megamerchant, MOKA ve Moof Digital Agency ise Silver sponsor olarak yer alıyor.

Ücretsiz davetiye için https://www.zuchex.com/online-davetiye.html

Program detayları için https://www.zuchex.com/konferans-programi.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir